Hileli Apk

Merge Dragons v9.5.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Merge Dragons mod apk sonsuz para ejderha efsanelerini, büyüyü, görevleri ve gizli büyüyü keşfedin! Mistik dünyada, bulutların arasına gizlenmiş Dragonion vadisi çiçek açmıştı. Sonra kötü Zomblinler vadide ortalığı kasıp kavurmaya başladı. Toprağı iyileştirmenin tek umudu büyülü gücünde yatıyor.

içinde Dragons Sonsuz Mücevherleri Birleştir Ejderha yumurtaları, ağaçlar, hazineler, yıldızlar, sihirli çiçekler ve hatta efsanevi yaratıklar kullanın. Adı Draconia ve burada korkunç ve kötü zombiler patlak verdikten sonra çok fazla sorun var. Her şey çürüdü, parlak renkler kayboldu ve eski sakinler – ejderhalar – neredeyse ortadan kayboldu.

ekran görüntüsü

Bulutların çok ötesinde uzak bir ülkede, Draconia’nın muhteşem peri krallığının sakinleri barış içinde yaşadılar. Ama sinsi zombiler bu büyülü dünyayı boşlukla doldurdu. Ejderha dünyasını önceki durumuna ancak farklı nesneleri bir araya getirme yeteneğin geri getirebilir.

Ayrıca gördüğünüz hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz – ağaçlar, ejderha yumurtaları, hazine, narin çiçekler ve daha fazlası. Ejderha yardımcılarından yardım almak istiyorsanız yumurtaları eşleştirin. Bundan sonra, küçük ejderhaları birleştirerek yükseltilmiş bir ejderha türü elde edebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Şu anda, inanılmaz becerilere sahip oyuncular bu açık alanlara giriyor. Ülkeyi lanetlerden temizlemek, kanatlı yaratıkların nüfusunu önceki seviyeye döndürmek ve yeni bir başkent inşa etmek gerekiyor.

Merge Dragons, sonsuz para ve mücevherleri hackliyor Pek çok gizem ve sihir var – tüm bunlar, bu oyunun olağandışı fantezi dünyasında sizi bekliyor. Yeni nesneler elde etmek için ekranda gördüğünüz her şeyi birleştirmeye çalışın. Çeşitli bonusları toplayın, Gaia heykelini toplayın, ejderhaya mutluluğu geri getirmek için eski ejderha inini restore etmeye çalışın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Android 4.1 veya sonraki bir sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: 0 parayla bile bedava alışveriş.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu