Hileli Apk

MeChat Love secrets v3.3.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

MeChat aşk sırları hileli apk sonsuz elmas atari simülatörü türünde geliştirilmiş basit ve bağımlılık yapan bir günlük oyundur. Burada çeşitli karakterler bulacak ve sohbet formatında yeni insanlarla iletişim becerilerinizi geliştireceksiniz.

içinde MeChat Aşk Sırları şık apk Kiminle iletişim kurmak istediğinizi ve diyaloğu nasıl yürütmek istediğinizi bağımsız olarak seçebileceğiniz yepyeni bir sanal flört deneyimini hissedin. İçinde MeChat Tıpkı gerçek bir flört uygulamasında olduğu gibi, bir karakterin fotoğrafını görüyor ve onunla tanışmak isteyip istemediğinize kendiniz karar veriyorsunuz.

O zaman ilginç bir iletişimde yer alabilir, karakterlerin her birini daha iyi tanıyabilir, sırlarını, sırlarını, karakter özelliklerini ve çok daha fazlasını ortaya çıkarabilirsiniz. Ayrıca, zaten ilgi çeken oynanışa çeşitlilik katacak ve boş zamanlarınızda eğlenmenize yardımcı olacak heyecan verici mini oyunlar da sizler için hazırlandı.

MeChat mod apk özellikleri:

KAYDIR ve OYNA onlarca karakter sizi bekliyor. Farklı karakterler, kökenler ve hikayeler.
UYGUN kimi seviyorsan onunla! Heyecan verici sohbetler ve muhteşem resimler aracılığıyla sanal tutkularınızla tanışın.
ONLARA VER güçlü bir bağınız olan karakterlerle.

Neler Yeni !

MeChat deneyiminizi daha da iyi hale getirmek için hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri!

Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Mücevherleriniz harcarsanız asla azalmaz. – Özel karakterlerin kilidi açıldı (Oyunun başında özel karakteri etkinleştirin ve özel karakterleri ücretsiz olarak seçebilirsiniz.).

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu