Hileli Apk

Matchington Mansion v1.111.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Matchington Mansion PARA ve Elmas Hileli İndir Evi temizlemek için bir maç 3 bulmacadan geçmelisiniz. Candy Crush Saga’yı oynadıysan senin için çok garip değil. Belirli sayıda hareket ve nokta ile oyuncu en az 3 öğeyi bir sütunda veya satırda birleştirir. İlgili şekerin aksine, sonsuz yaşam elde ettikçe matchington malikanesinde yanlış yerde bulunan öğeleri yeniden düzenleyeceğiniz. Bu öğeler evde mobilya, buzdolabı, oyuncak ayı, meyve vb.

Matchington Mansion PARA ve Elmas Hileli İndir Yatak odasından, mutfaktan evin her odasına gireceksiniz… ya da bahçeye. Bir odanın temizlenmesinin ardından birçok yeni alan açıldı. Buna ek olarak, odalarının nasıl tasarlandığını görmek için komşuları ziyaret edebilirsiniz. Yüksek bir puan elde etmek için, 3’ten fazla öğeyi birleştiren kombinasyonları kullanın. Bir bomba yapar, size daha fazla puan verir ve görevi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Puana bağlı olarak, ilgili yıldızlara sahip olacaksınız (3 yıldıza kadar).

Matchington Mansion v1.100.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Beyin bükücü bulmacalara ek olarak, Matchington Mansion Infinite Stars 2021 daha heyecan verici özel etkinlikler ve zorluklar sunuyor. Örneğin, özel süslemeler karşılığında tatlı kekler toplayın. Popüler mobilyalar ve dekorasyonlar kolayca toplanabilir, bazı yüksek kaliteli mobilyalar sadece özel etkinliklerde ortaya çıkar. Beş renkli balonlar veya kalp balonları, hatta havai fişekler bile vardır. Bu şeyler evinizi daha güzel yapacak. Buna ek olarak, dekorunu daha çeşitli hale getirir.

Matchington Mansion, bu ilgi çekici görevlere ek olarak bir dizi ilginç küçük hikaye oluşturur. İç mobilyalar ve tanışacağın insanlarla ilgili hikayeler hakkında bir hikaye. Her şeyin kendi hikayesi vardır ve hikayeyi öğrenmenizi kolaylaştırır. Bulmacalarda durmayan oyun, aynı zamanda birçok ilginç şeyle nesnelerin dünyasını keşfetmek için bir maceradır.

Ayrıca Vlogger Go Viral v2.42.8 PARA ve Elmas Hileli İndirhttps://apkkalesi.com/vlogger-go-viral-para-ve-elmas-hileli-indir/

indir Matchington Mansion Apk Mod sınırsız para
indir Matchington Mansion Apk Mod sınırsız para
indir Matchington Mansion Apk Mod sınırsız para

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 157 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Madeni paralar satın almalara harcanmaz

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu