Hileli Apk

Manor Cafe v1.131.26 PARA ve Elmas Hileli İndir

Manor Cafe PARA ve Elmas Hileli İndir – Birçok genç için kahveler, konuşmak veya ticaret yapmak ve çalışmak için her zaman bir araya gelmek için ideal bir yer olabilir. Peki kafeler neden bu kadar çok insanı cezbediyor? Tabii ki, bu kadar lezzetli içeceklerin olmasının nedeni bir yana, en büyük neden muhtemelen bu kahvelerin tasarımının gerçekten gösterişli olmasıdır. Her kafenin kendine özgü bir rengi ve teması vardır; dekorasyon fikirlerinin çok fazla tekrarı yoktur! Işıklar, masalar ve sandalyeler veya posterler, kitaplar ve müzik gibi detaylar malikane kafede sonsuz yıldızlardaonlara renk katıyor!

Manor Cafe mod apk android / ios için sonsuz para ile güncellendi, mediafire indir

İndir Manor Cafe apk mod güncellendi – Arsa açısından çok ağır bir oyun olmadığı veya terör unsurlarına sahip olduğu için, oyunun genel rengi oldukça açık ve saftır, siyah detaylar çok karanlık görünmüyor. Güzel 3D grafikler, oyundaki karakterlerin güzelliği tartışılmaz olması için chibi stili ile birlikte oyun için gerçek bir tanım oluşturur. Buna ek olarak, her karakterin kendine özgü özellikleri vardır ve neredeyse hiç kimse kimseye benzemiyor. Renkler, kostümler veya aksesuarlar malikane kafe mod’dan farklı.

Manor Cafe’i daha belirgin kılan faktör de müziktir. Melodik piyano müziği rahatlatıcı ve hoş bir his üretir. Anahtarlar yumuşak ama derinden çalınır, bu da müzisyenin bir kafede veya caz kulübünde kaybolduğunu hissetmesini sağlar. Ek olarak, diğer sesler – özellikle alkışlar, daha yoğun ve daha belirgin hale gelir.

Manor Cafe’ye sunum yapın

İş aşığı mısın? Milyonlarca insan tarafından sevilen lüks ve saygın bir restorana sahip olmayı hiç hayal ettiniz mi? Manor Cafe ile bu hayali gerçekleştirin. Bu, ünlü bir restoranın patronu olma şansına sahip olduğunuz bir simülasyon oyunudur. Ancak, bu tesis on yıllar sonra harap ediliyor ve terk ediliyor. Her şeyi sıfırdan yeniden inşa etmek zorundasın!

Manor Cafe’nin hikayesi, eski bir restoran satın almaya karar verdiğinizde başlar. Daha önce, son derece lüks bir villa-restoran oldu. Ancak nedense, buranın sahibi işe devam etmedi ve onlarca yıl boyunca terk etti. Bu restoranı bulana kadar, onun büyüme potansiyelini göreceksin. Geri almaya karar verdiniz ve aynı zamanda burada çalışan çalışanların sevdikleri işi yapmaya devam etmelerine yardımcı oldunuz.

Restoran müdürü Meg ve Bruno yetenekli ama son derece mizaçlı bir şef. Bu restoranı en ünlü yerlerden birine dönüştürmek için yolculuğunuzda size eşlik edecek!

Ekran Manor Cafe PARA ve Elmas Hileli İndir
Manor Cafe PARA ve Elmas Hileli İndir
Manor Cafe PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 122MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu