Hileli Apk

Make More v3.5.13 [Elmas Hileli] Mod Apk

Daha Fazla apk para hilesi yap çalışanlarınızın teri pahasına karınızı maksimize edebileceğiniz sonsuz yer! Artık bir fabrika sahibisiniz! Daha fazla kazanmanın zamanı geldi! Daha fazla yap! Hack, çeşitli nesneler oluşturmak için sürekli olarak ekranınıza dokunduğunuz sıradan bir oyundur.

içinde Daha fazla Android yap Arada bir, amiriniz yarattığınız öğeyi değiştirecektir, ancak bu değişiklik yalnızca görseldir, çünkü üretmeye devam etmek için dokunmaya, dokunmaya, dokunmaya devam etmeniz yeterlidir.

    Daha fazlasını yapın!: Ekran görüntüsü

Daha önce hiç böyle fabrika görmediniz. Her biri, kendini işine adamış çalışanlarını masaya vurarak ve bağırarak motive eden bir sirk palyaçosu veya bir ortaçağ kralı gibi çılgın bir patron tarafından yönetilir. Tıpkı patronun gibi. Ya da anne babanız. Ya da daha iyi yarınız. Buna “olumlu motivasyonla kâr maksimizasyonu” diyoruz.

Ve çalışanlar? Fabrika kapılarının önünde, sizin için çalışmayı bekleyen uzun bir hevesli insan kuyruğu var! Patron olarak, onları eğitmeli ve en iyi işçileri altın madalya ve imrenilen Günün Çalışanı ödülü ile ödüllendirmelisiniz!

    Daha fazlasını yapın!: Ekran görüntüsü

Neler Yeni !

* Akademi! Kalıcı ikramiyeler almak ve büyük karlar elde etmek için çalışanlarınızı eğitin! * Fitness Mağazası: Egzersiz ekipmanı ve fitness yükseltmeleri satın alın! * Otomatik tıklama güncellemeleri! Tıklamaktan bıktınız mı? İşte çözüm! * Yerine Getirme İsteği: Robot Güncelleme Otomatı! Robotlarla dolu bir fabrikanız ve harcayacak çok paranız mı var? seveceksin * İpucu: Spor salonunun kilidini açmak için üç fabrika inşa edin!

Android 4.1 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu