Hileli Apk

Magic Tiles 3 v9.104.009 [Elmas Hileli] Mod Apk

Magic Tiles 3 mod apk ile ünlü arcade müzik oyununun devamı niteliğindedir. Sonsuz Para Hilesi🇧🇷 Kullanıcıları yeniden farklı müzik enstrümanları çalmaya davet ediyor. Bu proje birçok aracı birleştiriyor. Bir piyano, gitar, davul var. içinde Magic Tiles 3 Sonsuz Para Burada birkaç mod bulacak ve müzik çalmaya çalışacaksınız.

Sihirli Fayans 3 Sonsuz gitar, davul ve tabii ki piyano gibi farklı enstrümanları bir araya getirdiği için diğer piyano oyunlarından farklıdır! Ayrıca yüksek kaliteli şarkıları ve muhteşem oynanışı ile en popüler piyano oyunlarından biridir. Dünyanın en iyi piyano oyunlarından birine hazır olun.

ekran görüntüsü

Bir sonraki şarkı çalmaya başladığında ekranda siyah düğmeler belirecektir. Tek yapmanız gereken beyaz notalara dokunmadan siyah tuşlara dokunmak. Tereddüt ederseniz, seviye kaybolacaktır. Bu yüzden hata yapmamak için konsantre olmaya çalışın. Farklı seviyelerde ilerledikçe yeni şarkıların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca bu oyundaki müzikler sürekli güncellenmektedir, böylece sürekli yeni popüler şarkılar çalabilirsiniz.

Oyunu birkaç modda oynayabilirsiniz. Diğer oyuncularla rekabet etmek için çevrimiçi modu seçebilirsiniz. İçinde farklı müzik aletleri çalabilirsiniz. Ayrıca, yapılacak birçok görev var. Burada gerçekten incelik göstermeli ve müziğin ritmini hissetmelisiniz. Bu, en iyi oyuncuların sıralamasında önemli bir yer almanızı sağlar. Oyunun büyük bir takipçisi var ve tüm atari hayranlarını memnun edeceği kesin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– VIP İÇİN ÜCRETSİZ CANLANDIRMA. – POPÜLER ALBÜM’ü almak için HAZİNE ETKİNLİĞİ’ni tamamlayın: Shape Of You, Faded, Thinking Aloud – Kullanıcı deneyimini iyileştirin. – Küçük hataları düzeltin.

Android 4.1 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu