Hileli Apk

Magic Rampage v5.6.6 [Elmas Hileli] Mod Apk

Magic rampage apk mod sonsuz para 2022 90’ların platform oyunlarının hissini geri getiriyor ve yeni ve bağımlılık yapan oyun mekaniği sunuyor. 16 bitlik video oyunlarını özlüyorsanız ve oyunların bugünlerde daha iyi olamayacağını düşünüyorsanız, iki kez düşünün. Magic Rampage tam size göre!

Oyunda en üst düzeyde grafik performansı. Yüksek kaliteli oluşturma konumları ve yüksek kaliteli animasyonlar geçişten yararlanır. Ürpertici ses efektleri korku uyandırır ve kasvetli bir atmosferde çalışır. Magic Rampage, türünün en iyilerinden biri olan yüksek kaliteli bir RPG platform oyunudur.

    Magic Rampage: Ekran Görüntüsü

Oyunda ilerledikçe altın, geliştirilmiş zırh ve daha güçlü silahlar bulabileceğiniz kullanışlı ancak gizli önbellekler bulacaksınız. Ayrıca rastgele dağılmış taşları toplamayı da unutmayın. Onları toplamak size ek bir ödül verecektir. Oyun sadece dinamik ve heyecan verici bir oyun değil, aynı zamanda güzel 16-bit tasarımın yanı sıra mükemmel müzik aldı.

Magic Rampage’ın oynanışı, türün en iyi geleneklerini takip ediyor. İki boyutlu konumlarda ilerlemeniz, engellerin üzerinden atlamanız ve düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Aşağıda kontrol sistemini anlatacağız.

    Magic Rampage: Ekran Görüntüsü

Silahlara gelince, oyunculara ilk başta sadece yumruklar mevcuttur, ancak ana karakterin sırt çantasında ilerledikçe, sopalar, fırlatma bıçakları ve hatta yanan toplar eklenir.

Kontrol sistemine gelince, oldukça basit bir şekilde uygulanır. Ekranın sol alt tarafında hareketten sorumlu bir tuş takımı bulunur. Aşağıda: “Sol” ve “Sağ” düğmeleri. Sağ alt köşede aktif eylemlerden sorumlu düğmeler bulunur. Bunun altında atlama ve saldırı düğmeleri var.

    Magic Rampage: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

-Küçük hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Android 4.0.3 veya üstü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Şifa iksiri satarsan çok para kazanırsın (Oyuna başlamak için interneti kapatın🇧🇷

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu