Hileli Apk

Mafia City v1.6.161 PARA ve Elmas Hileli İndir

Mafia City PARA ve Elmas Hileli İndir, mafya dünyasında size gerçek bir deneyim sunan sıkı bir oyundur. Oyun, kim olursanız olun, bu dünyada bir kodaman olmak için yarışmaya kimlerin katılabileceğine bakılmaksızın küresel olarak bağlantılıdır. Bu savaşa girmeye hazır mısın?

Mafia City Hakkında Sunum

Mafya, birçok kez duyduğumuz çok kötü şöhretli bir suç örgütünün adıdır. Bu gizli bir örgüttür, güç güçleniyor ve giderek son derece tehlikeli bir suç örgütü haline geliyor. Bu kuruluşa katılmak istiyorsanız hemen oyun Mafia City apk sonsuz para mod 2021 apk mediafire deneyebilirsiniz. Burada şefin rolüne, siyahi toplumun azılı çetelerinin liderlerine, güç rekabetine ve dünyadaki faaliyet alanına katılacaksınız.

Mafia City PARA ve Elmas Hileli İndir

Önceki oyunlarda sunduğum Clash of Clans veya Narcos: Cartel War gibi oyunlar oynadıysanız, bu oyunun mekaniğini kolayca anlayabilirsiniz. Oyunun başında, temel işlemleri ve özellikleri anlamanızı sağlayacak bir öğretici alacaksınız.

İlk olarak, daha modern bir şekilde geliştirebilmek için bir temele sahip olacaksınız. Bunu yapmak için temel görevleri gerçekleştirmeniz gerekir. Ardından binalarınızı inşa etmek ve yükseltmek için kazandığınız paraya güvenin.

İtibar çok önemli bir Mafya Şehri olayıdır. İtibarınız düşük olduğunda, her zaman polis tarafından takip edilecek ve genellikle diğer çeteler tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Üstün bir üne sahip güçlü bir çete kurduğunuzda, artık her şey tamamen farklıdır. Doğrudan diğer çetelere saldırabilir ve polisten korkmanıza gerek yok. Ama bunu yapmak gerçekten kolay değil.

Üssünüzü oluşturma

Ana tabanı çok önemli bir yerdir, diğer binaların kilidini açmak ve yükseltmek için önce yükseltmelisiniz, çünkü diğer binalar ana tabandan daha yüksek seviyelere sahip olmayabilir. Mafia City, her biri kendi işlevine sahip, inşa etmeniz gereken birçok binaya sahiptir: ordunuzu oluşturmanıza ve kilidini açmanıza yardımcı olan bir eğitim merkezi, Bootleg pazarı arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla başa çıkabileceğiniz yerdir, hastaneler yaralı ordunuzu iyileştirmenize yardımcı olur. Güvenlik merkezi, yatırım merkezi, karaborsa gibi keşfetmeniz gereken daha birçok bina var…

Baba Ol

Üst düzey bir mafya babası olarak stratejik vizyonunuzu getirmeniz gerekir. Hayatta kalmak için ittifak çok ihtiyaç duyulan bir taktiktir. Çevredeki diğer güçlü kuruluşlarla olan ittifak, bölgenin güçlendirilmesinde birçok fayda sunmaktadır.

Sokaklardan geçtiğiniz mafyanın şöhretiyle, hastanede üssünüze hizmet etmek için sizden her şeyi çalacaksınız.

Mafia City dünyasında, oyuncu sayısı farklı ülkelerde çok büyük ve çeşitlidir. Mafyanın temel ilkesi, hoşgörünün olmamasıdır, eğer düşmanı görmezden gelir ve yok etmezseniz, yarın düşman sizi ezecektir.

Mafia City PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyun içi grafikler, yüksek kaliteli bir görüntü sunmak için Unity 3D teknolojisini kullanır. Yakınlaştırma, uzaklaştırma, 360 derecelik görüntüleme açıları etrafında döndürme ve size gerçek dünya benzeri bir deneyim yaşatma gibi özellikler. Mafia City’deki ses ve efektler de çok özeldir.

Ayrıca indirin Dragon City Apk Mod

Mafia City hem oynanış hem de grafik açısından oldukça yüksek puan alan bir oyundur. Mafya çete savaşı, üs kurma ve diğer çeteleri yenmek için taktik düşünce… Herkes seni bekliyor. Şu anda oyun iOS ve Android platformlarında kullanılabilir ve tam ücretsiz indirmeye izin verir.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 82MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu