Hileli Apk

MadOut2 BigCityOnline v10.65 [Elmas Hileli] Mod Apk

MadOut2 BigCityOnline sonsuz para Sokakların kralı olmalısın. Aksiyonun çoğu arabanızın direksiyonunda geçecek, ama kim demiş arabadan inip birinin yüzünü parlatamazsınız.

MadOut2 BigCityOnline Sonsuz Para 2023 Mediafire’ı İndirin

Araç çeşitliliği MadOut2 BigCityOnline sonsuz cephane Harika, aile sedanları ve en gerçek dışı spor arabalar var. Ayrıca bu yarışlara katılabilir, görevleri tamamlayabilir ve koca şehirde özgürce dolaşabilirsiniz. Ve tek başınıza oynamaktan sıkıldıysanız, sunucuya gidebilir ve çevrimiçi savaşlar düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca indirin:

CarX Rally v18916 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
Drift Max World v3.1.15 Apk Modu [Dinheiro Infinito]
MMX Tepe Tırmanışı v1.0.13036 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

    MadOut2 BigCityOnline: Ekran Görüntüsü

Yüzlerce insanla rekabet edin

MadOut2 BigCityOnline, oyuncuları 10 km2’nin üzerinde büyük bir açık dünyaya götürür. Bu bir çevrimiçi oyun olduğu için, bir alanda 100 kişiye kadar rekabet etmeniz gerekiyor. Bu dünyanın kuralları olmadığı için özgürce savaşabilir ve birçok farklı nesne ile özelleştirebilirsiniz.

Bir tepenin üzerinden uçarken, rakiplerin arabalarını devirirken, kafaları kullanırken ve keskin dönüşlerde sürüklenirken en yeni yarışçıyı kontrol edin. Ya da sadece rakibin çemberini delin ve onları uçurumdan atlayın.

dikkatli sür

MadOut2 BigCityOnline’ın en popüler özelliği kesinlikle hareket fiziğidir. Çok hızlı sürmek veya ağaçlara veya binalara çarpmak aracınıza ciddi şekilde zarar verir. Dikkatsiz sürseniz bile, sadece arabanıza zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda ‘ölümcül’ olur. Bu, oyuna sıfırdan başlamanız gerektiği anlamına gelir.

MadOut2 BigCityOnline mod apk’nın özellikleri: Çevrimiçi mod – haritada 100 oyuncuya kadar Çok geniş alan 10 km2 Tamamen açık dünya Dikkat dağıtan güzel araba fiziği Farklı arabalar, 40’tan fazla tip Birçok farklı görev Çılgın Rus arabaları

    MadOut2 BigCityOnline: Ekran Görüntüsü

harika grafikler

MadOut2 BigCityOnline, muhteşem 3D stiliyle tasarlanmıştır. Araçlar ve karakterler bağlam için titizlikle tasarlanmıştır. Özellikle alan, geliştiriciler tarafından korunur, bu nedenle gerçek hayatta 10 kilometre kareye kadar çıkar. MadOut2’nin patlayıcı etkisini ve çevre ile etkileşimini gerçekten takdir ediyorum. Ek olarak, bu oyunda ayrıca nadiren herhangi bir gecikme veya görsel hata vardır.

rustik karakter

Ana karakteriniz sıradan bir ekose gömlekli oldukça rustik bir adam olacak. Oyuna başladıktan sonra kendinizi birçok özel evin olduğu sıradan bir yerde bulacaksınız. Aynı zamanda, bir kuruşunuz yok, bu yüzden yapmanız gereken ilk şey finansman bulmak.

Para kazanın ve araba satın alın

Sadece elmas karşılığında satın alabileceğiniz veya sadece çalabileceğiniz uygun bir araba bulmanız gerekiyor. Bundan sonra, haritayı açar açmaz açılan çeşitli görevleri aktif olarak tamamlayabilirsiniz. Görevler arasında, aynı derecede ilginç başka birçok suç görevi olmasına rağmen, genellikle uyuşturucu teslimatlarını bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi biriyle iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

    MadOut2 BigCityOnline: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Günlük ve Haftalık Görevler – Yeni İthalat Etkinliği! – Yeni arabalar: 11 yeni araç! – Yeni kıyafetler: yenilikçi, işçi, büyük ve küçük takımlar! – Oyun Arayüzü: Görsel Güncelleme – Yeni Sesler: Silah Sesleri, Patlamalar, Darbeler, Çevre – Ücretsiz Günlük Ödül – Araç Teslimatı – Yeni 3D Silah Modelleri – Havaalanı Konumu: Tamamen Yeniden Tasarım – Çevrimiçi Yeni Bina Modelleri: – Oyun Haritasında Ücretsiz Öğeler! – Yeni oyun mekaniği: Aranıyor sistemi

Android 4.4 veya üstünü gerektirir.

APK MOD İNDİR 1

MOD MENÜSÜ 1:

– Uçmak; – duvar kesmek; – Wallhack v2; – Hareket hızı; – Hızlı silah; – Yer çekimi yok; – Kamera Görüş Açısı (birinci şahıs); – 360 atış; – Siyah gökyüzü; – Görünmez karakter; – görünmez arabalar; – Klipsiz; – patlat düğmesini göster; – Reklamsız;

APK MOD 2’Yİ İNDİRİN

MOD MENÜSÜ 2:

– Reklamları kaldırmak; – Bağımsız modda etkili, reklamsız silahlar alın; – İşaretçi azalmaz ve bağımsız modda geçerlidir; – Çok sayıda mermi; – Araç çağırma: otonom modda (en az bir araç satın alınırsa veya sahip olunursa);

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Drive Ahead v3.19.1 Apk Modu [Itens Grátis]

Rovercraft 2 v1.3.6 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

CarX Karayolu Yarışı v1.74.8 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu