Hileli Apk

Mad Skills Motocross 3 v1.8.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Mad Skills Motocross 3 apk mod sonsuz para Arcade yarışının, geliştirilmiş optiklere sahip yandan görünümü ve kullanıcının tekrar arazi motosikleti sürüşlerine katılabileceği fiziksel bir modeli olan üçüncü bölümüdür. Diğer rakiplerle birlikte, oyuncu bitiş çizgisini ilk geçen kişi olmaya çalışacaktır. Bunu yapmak için benzini yere boğmalı ve bisikleti sokağa düşürmemeye çalışmalıdır.

Yarış galibiyetleri, yeni Iron Horse modellerinin yanı sıra daha gelişmiş ekipmanların kilidini açacak. ile motokrosun inanılmaz heyecanını yaşayın. Mad Skills Motocross 3 hileli mod apk Sınırsız Para, yoğun bir yan kaydırma yarış oyunu! Ayakta kalabilecek kadar hızlı mısınız? Yoğun çok oyunculu modumuzda arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla çevrimiçi olarak yarışın.

ekran görüntüsü

Kupalar kazanın ve ülkenizde ve bölgenizde 1 numaralı lider olun. Kapı düşerken gaza basın ve engebeli arazide güçlü bisikletlerde diğer sürücüleri yenebilecek misiniz bir bakın. Mad Skills Motocross 3’ün hepsi açıldı Fiziksel, kalbin zayıflığı için değildir. Yeterince yarış kazanın ve daha iyi ve daha hızlı bisikletlerin kilidini açın. Yarış merdivenini tırmanın, tüm bisikletleri kazanın ve şampiyonlardan biri olacaksınız.

Bu, dünyanın en iyisi olarak adlandırılma hakkı için savaşan pilotlardan biri olduğunuz oldukça yaygın bir arcade oyunudur. Bisikletçinizi sıfırdan yaratmanız gerekiyor ve ilk bisikletinizi seçtiğinizde zirveleri, dağları ve çok fazla kiri fethedeceksiniz. Rakipleriniz yarış dünyasında gerçek profesyoneller olacak.

ekran görüntüsü

Aynı zamanda, oyun çok çeşitli parkurlara ve koşullara sahiptir. Genel olarak, bu oyuna bir yarış simülatörü denilebilir, çünkü sadece yarışıyorsunuz, aynı zamanda farklı yarışlara katılarak, ün kazanarak ve yeni bisikletler alarak kariyerinizi inşa ediyorsunuz. Rakipler çok güçlü ve deneyimli olduğu için oyunun kendisi kalp hastası değil.

Gerçekçi fizik, çok sayıda kir ve engel içeren çok sayıda parkur ve çok sayıda motosiklet. Kariyerinize şimdiye kadarki en kötü motosikletle başlayın ve sadece şöhret için değil aynı zamanda para için de uzun bir yol kat edin. Bisikletinizi yükseltin veya yeni bir tane satın alın, istediğiniz gibi boyayın ve gidin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

+ Hata düzeltmeleri + Yerelleştirme düzeltmeleri

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

🇧🇷 Gümüş ve altın harcamayla yükselir; – Pro abonelik özelliklerinin kilidi açıldı.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu