Hileli Apk

Mad GunZ v2.3.4 PARA ve Elmas Hileli İndir

Mad GunZ PARA ve Elmas Hileli İndir Bir battleroayle hayranı olanlar için , mad gunz harika bir oyun , temelde her battleroyale oyunu gibi , bu farklı değil , ama pixicelado grafikleri ile. Çok oyunculu ve çeşitli silahlarla harika bir açık dünya, oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için arkadaşlarınızla oynayın, çeşitli oyun modları oynayın ve en iyi olduğunuzu kanıtlayın, gizli modda oynayın veya acele edin!

Kesme sahnesinden hemen sonra oyunun mekanizmaları ve kontrolleri size tanıtılacak. Sanal klavye sistemi her iki tarafta da mükemmel bir şekilde düzenlendiğinde oldukça temel ve standart, hareket etmek için sol dokunmatik tuşlar ve sağ dokunmatik tuşlar zıplama, ateş etme, el bombası atma gibi eylemlerdir … Ekranın ortası, hızlı bir şekilde dönüştürebilmeniz için tüm silahlarınızın yatay olarak düzenlendiği kan çubuğunuz ve ekipman çubuğunuzdur.

Mad GunZ PARA ve Elmas Hileli İndir Bu öğreticiden sonra, hemen bir savaş alanı PK’sına “herkes için ücretsiz” aktarılacaksınız, bu da herkesi vurabileceğiniz ve herkesin mermilerini “yiyebileceğiniz” anlamına gelir. Mad Gunz oyuncuları çılgın bir savaşla oyuna sokacak, ancak oyun dünyası Trove veya Minecraft’taki gibi birçok “kare” oyunun tarzı olan gory grafikleriyle değil. Rahat çekim oynanışına ek olarak, oyuncuları heyecanlandıran bir şey, değiştirmek için ayrıntılı bir silah sistemine tanıtıldığınızda asla aynı olmayan Android için Mad Gunz oynanışıdır.

Mad GunZ PARA ve Elmas Hileli İndir
Mad GunZ PARA ve Elmas Hileli İndir
Mad GunZ PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 69MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz cephane

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu