Hileli Apk

Lumber Inc v1.4.14 [Elmas Hileli] Mod Apk

Lumber Inc mod apk sonsuz para Idle Lumber Empire’da kendi tomruk işinizi yürütün, size tomruk işinin pratikte nasıl çalıştığına daha yakından bakma fırsatı verir. Hepsi ilginç boşta kalma unsuruna göre modellenmiştir, böylece herkes bu oyunda kendi kereste imparatorluğunu yaratabilir. Her şeyden önce, makaleden bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz.

içinde Boşta Kereste İmparatorluğuOyuncular küçük bir kereste fabrikasını yöneterek başlar ve onu şehirdeki en büyük marangoz dükkanına dönüştürmeye çalışır. Diğer birçok boşta oyunlarda olduğu gibi, sürdürülebilirliği sağlamak için her şeyi belirlenmiş prosedürlere göre yapacaksınız. Oyunun en başında, emrinizde modası geçmiş ekipmanların bulunduğu küçük bir alanınız var, ancak ilk kaynakları elde ettikten sonra, bunları işinizin gelişimine yatırabilirsiniz.

Kereste Inc tarafından Hack

Şirketiniz için çok çeşitli geliştirme fırsatları, yeni ve son teknoloji ekipmanlar, kalifiye uzmanlar ve cömert müşteriler sizi bekliyor. Lumber Inc Infinite Diamonds, kolay ve rahat tek dokunuşlu kontroller, yeni alanlar keşfetme ve baştan sona tüm üretim sürecini kontrol etme yeteneği ile sizi şaşırtacak.

iyi grafikler

Idle Lumber Empire, grafiklerde birçok ayrıntıyla çok iyi grafik kalitesine sahiptir. Tüm oyun, basit ama daha az dikkat çekici olmayan bir çizgi film tarzında sunulur. Bu sayede oyuncular oyunda neler olduğunu ve orman işinin gerçekte nasıl çalıştığını kolayca hayal edebilirler. Ayrıca renk de bu oyunu çok daha dikkat çekici kılan önemli bir vurgu. Genel olarak, en doğru deneyimi elde etmek için oyun deneyimini en az bir kez denemelisiniz.

Bugün marangozluk işinizi büyütmek istiyorsanız, Idle Lumber Empiree mükemmel bir seçimdir. Bu oyun, sahip olduğu ilginç özellikler nedeniyle her türden oyuncunun ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacaktır. Ek olarak, bu makalede değiştirilmiş versiyonu da sunuyoruz. Fazla zaman harcamadan ormancılık işinizi daha hızlı büyütmenize yardımcı olacaktır.

ormanları yönet

Ağaçları sürdürülebilir bir şekilde hasat etmek için, ormanlarınızı yenilemek üzere yeniden ağaç dikiciler tutmalısınız! Yeniden ağaçlandırmak için daha fazla arazi satın alın! Oduncularınızı vasıflı işçiler olmaları için eğitin ve kütükleri verimli bir şekilde çıkarın.

üretim hatları inşa etmek

Tomrukları daha hızlı işlemek ve daha fazla ahşap ürün oluşturmak için yeni makineler satın alın ve yükseltin. Çeşitli makineler sizi bekliyor.

Araçların bakımını yapın ve iyileştirin

Tomruk kamyonları ve forkliftler, tomrukları depodan makinelere getirir. Fabrikanızın kesintisiz çalışmasını sağlamak için bunları güncelleyin ve bakımını yapın.

Neler Yeni !

– Hata düzeltmeleri – Performans iyileştirmesi

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Mağazada elmaslarla ücretsiz satın alımlar; – Jeton harcandığında azalmaz; – VIP satın alındı ​​ve etkinleştirildi.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu