Hileli Apk

LoveUnholyc v2.22.2 [Tudo Kilitsiz] Mod Apk

LoveUnholyc apk modu sonsuz para anime tarzı sohbetler ve aramalar biçiminde etkileşimli bir fantezi ilişki simülatörüdür. Hikayenin ana kahramanı, hem erkek hem de iblis belirtileri olan kötü ırka ait bir kızdır.

LoveUnholyc Premium apk’nın konusuna göre, reşit olma törenini gerçekleştirmek için genç bir adam bulması gerekiyor. Görevde, kahraman aynı anda üç erkeği etkilemeyi başarır ve her biriyle bir ilişki başlatır. Oyuncunun eylem seçimine bağlı olarak, olayların gelişimi ve nihai sonlar için çeşitli seçenekler beklenir.

Ekran görüntüsü resmi 2

Sürükleyici bir deneyim için benzersiz hikaye tasarımı

LoveUnholyc All Unlocked’ın hikayesi derin ve çeşitli bir şekilde gelişti ve oyunculara keşfetmeleri için birkaç farklı son veya gizemlerini ortaya çıkarmak için sürekli tekrar oynatma imkanı sunuyor. Ayrıca, bu oyunda romantik unsur yoğun bir şekilde vurgulanmıştır, bu nedenle oyuncuların gerçek doğalarını keşfetmek için her cinsiyetten her karaktere yaklaşması gerekecektir. Şaşırtıcı bir şekilde, olay örgüsü aynı zamanda oyuncuları şaşırtmak için daha birçok çekici ve popüler konsept içeriyor.

Hikaye üzerinde büyük etkisi olan çoklu seçenekler

Oyuncular, sevdikleri insanları içeren kendi hikayelerini oluşturma veya tüm karakterlerin kalbini kazanma konusunda tam özgürlüğe sahiptir. Tüm ilerleme, çoklu seçimlerle gerçekleşir ve hepsi, olumlu ya da olumsuz, olayların birden çok yönde gerçekleşmesine neden olur. Bu, günümüzde çoğu otome oyununda kullanılan ve oyuncuların her karakter için yeni rotalar keşfetmesine olanak tanıyan eksiksiz bir özelliktir.

Ekran görüntüsü resmi 3

Çarpıcı ve harika görseller

Seçeneklerin çeşitliliğine ek olarak, LoveUnholyc’in görüntü kalitesi, oyunculara kolayca ulaşmak için K-Webtoon stili söz konusu olduğunda canlı ve çekici. Bu stil sayesinde, her karakter titizlikle tasarlandı ve oyun deneyimini geliştirmek için derinliğe, hatta etkileyici gerçekçiliğe sahip. Ayrıca bazı özel durumları ayrıntılı ve zekice açıklar ve oyuncular bu önemli anları basit işlevlerle kaydedebilir.

Çeşitli eylemler ve mini oyunlar

Oyun, oyuncuları ve özel unsurlarını eğlendirmek için birçok ek özelliğe ve yeni içeriğe sahip olacak. Oyuncular, özellikler veya mini oyunlar aracılığıyla her zaman basit ama etkili bir eğlence bulurlar ve hatta bazı eylemlerin, oyuncuları daha sürükleyici hale getirmek için özel konseptleri vardır. Bu aynı zamanda oyunu daha yoğun ve heyecanlı hale getirir ve bu da her zaman gelir elde etmek veya daha cömert ödüller almak için sayısız etkinlik yaratır.

Ekran görüntüsü resmi 4

Neler Yeni !

Williams rota güncellemesi

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: karakterlerin kilidi açıldı; Kilitsiz DLC’ler ve Kilitsiz Dış Görünümler.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Cep Aşkı v1.12.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Hempire v2.14.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Epic Battle Simulator v1.8.40 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu