Hileli Apk

Love Sick v1.99.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Love Sick mod apk sonsuz elmas aşk ilişkinizin gelişme yönünü kararlarınızın belirlediği çeşitli aşk hikayelerinin ana kahramanları olduğunuz heyecan verici bir simülatör.

İndir Love Sick Infinite Diamonds Android için Ücretsiz İndir Güncellendi!

Etkileşimli öykülerden oluşan bu koleksiyon, seçimler yapabileceğiniz ve olay örgüsünü yönlendirebileceğiniz özgür seçim olanağı sunan benzersiz ve yazar tarafından yazılmış öykülerle sizi memnun edecek. Her hikaye, uğruna oynamanız gereken genç bir kadına odaklanıyor ve ardından kaderi tamamen sizin ellerinizde.

Kesinlikle sıkılmayacaksınız, hikayeler beklenmedik kıvrımlar, ilginç olaylar, entrikalar ve gizemlerle dolu. Koğuşunuz için otorite kazanmasına, hoşlandığı erkeği etkilemesine ve kendini ifade etmesine yardımcı olacak şık bir kıyafet seçin.

Sevdalı elmaslar ve sınırsız biletler her zevke uygun etkileşimli romantizm içeren geniş bir aşk hikayesi oyunları koleksiyonu sunar. Etkileşimli hikayeleri okumayı seviyorsanız, şimdi daha da iyi! Tamamı kadın kahramanların yer aldığı etkileşimli orijinal senaryo aşk hikayelerimizde potansiyel aşıkların ve kıskanç rakiplerin hayat bulmasına tanık olun! Etkileşimli yaşam simülasyonu oyununa girin.

2022’de güncellenen Love Sick mod apk’sında randevulara çıkın, araştırmalara katılın, sorunları çözün, sırları, bulmacaları açığa çıkarın ve eğlenin. Her biri özel bir karaktere, karakteristik davranış ve görünüme, seçim özgürlüğüne ve bağımlılık yapan bir eyleme sahip benzersiz karakterleri derecelendirin.

Love Sick hileli mod apk özellikleri: Karşılama stili: İçinizdeki moda tutkunu büyüleyecek görünüm İdeal partneriniz: nazik bir milyarder, kötü bir vampir mi yoksa kendine güven dolu bir prens mi? Baskı altında başarılı olup olmadığınızı öğrenin… Flört becerilerinizi test edin! bir ilişkide ne istiyorsun SİZ karar verin, Love Sick’in orijinal interaktif hikayelerinde arzularınıza EVET DEYİN!

Neler Yeni !

Sorun giderme.

Android 4.4 veya üstünü gerektirir

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Sınırsız para ve anahtar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Rival Stars At Yarışı v1.39 Apk Modu [Bots Lentos]

RollerCoaster Tycoon Touch v1.4.5696 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Survivor.io v1.7.0 Apk Modu [Mod Menu / Sem recarga]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu