Hileli Apk

LOST in Blue (Global) v1.84.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

LOST in Blue (Global) PARA ve Elmas Hileli İndir‘nin 3D grafikleri son derece etkileyici olarak kabul edilmelidir. Her karakterin farklı bir şekli, ritmik bir hareketi vardır. Savaşlar kısa, muhteşem ve çok gerçekçi. Böyle bir mobil oyunla, gözlerinizin önünde ortaya çıkan sahne inanılmaz çünkü her ayrıntısıyla güzel.

Güzellik demişken, oyundaki her şeyin gerçekleştiği ıssız ada sahnesi olmalı. Keşfedilecek birçok köşe var: ormanda, dağda, denizde ve hatta yeraltında. Her yerin sahneleri canlı, gerçekçi 3D efektlerle detaylandırılıyor.

Ses de ilginç bir vurgu. Arka plan müziği yumuşaktır, ama her zaman gök gürültülü fırtınalardan önce gökyüzü gibi hissetmemi sağlar. Bu net arka planda, her karakterin etkinliği açıkça vurgulanır: eşyaları toplarken, düşmanlarla savaşırken, silah inşa ederken, silah yaparken ve hatta sessiz bir alanda yürürken ses. Hepsi çok gerçek.

Ayrıca Racing Limits PARA ve Elmas Hileli İndir

Ayrıca bunun maceracı ve yaratıcı olanlar için harika bir oyun olduğunu düşünüyorum. Çünkü oyuncunun zihninde sadece savaşmaktan, inşa etmekten ve hayatta kalmaktan daha derine iniyor. Ve geniş ekran bir telefonda, harici hoparlörlü bir tablette çalabilirseniz, harika olacaktır. Çünkü günün sonunda, bu son derece güzel ve havalı bir mobil oyundur.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 900MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu