Hileli Apk

Looney Tunes v40.1.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Looney Tunes apk mod sonsuz para Bugs Bunny’e katılın ve Looney Tunes dünyasında çılgın savaşlar yapmak için Tweety, Taz, Road Runner ve diğer birçok kişiyle nihai “Team Toon”u oluşturun. Kendi dünyanızı kurun, en sevdiğiniz karakterleri toplayın ve onların süper eğlenceli ve benzersiz yeteneklerini keşfedin.

Dünyayı istila eden ve yerel sakinleri avlamaya başlayan uzaylı istilacıları savuşturmalısınız. Tavşan tüm arkadaşlarını serbest bırakacak ve birçok rakiple savaşlara katılacak. Oyunun tamamına kendi mizahı ve mükemmel bir grafik bileşeni eşlik ediyor. Daffy Duck’a bir ACME kasası atmak ister misiniz? Şimdi yapabilirsin!

    Looney Tunes - Ekran Görüntüsü

Ana olan efsanevi Bugs Bunny’dir. Dünyayı istila eden ve avlanma yerlerine başlayan uzaylı istilacıları püskürten oydu. Tavşanın tüm arkadaşlarını serbest bırakması ve birçok rakiple savaşlara katılması gerekiyor. Oyunun tamamına karakteristik mizah ve mükemmel bir grafik bileşeni eşlik ediyor.

Oynanış Kaynakları

Oyun, türün tüm kurallarına göre oluşturulmuş klasik bir koşucudur. Bu oyunun kahramanı, birçok kişiye aşık olmayı başaran çok yaramaz bir tavşan olan Bugs Bunny’dir. Yine Elmer Fudd’a şaka yapmaya karar verdi. Bu sefer aptal gardiyan dayanamadı ve peşinden gitti.

    Looney Tunes - Ekran Görüntüsü

Bunu akılda tutarak, asıl göreviniz tavşanın takipçiden kaçmasına yardım etmektir. Ancak bu ilk bakışta göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Tavşan deliğine giden yolda her türden sayısız tehlike sizi bekliyor. Ayrıca, paralel olarak ek görevler yapmak gerekir (belirli sayıda havuç toplamak vb.).

Temel Faydalar Heyecan verici ve eğlenceli bir oyun. Her biri kendine özgü yeteneklere sahip birçok tanınmış çizgi film karakteri. Orijinal çizgi filmlerden ödünç alınan renkli oyun bölümleri. Büyük oyun dünyası. Gizli yerler Heyecan verici görevler ve görevler

    Looney Tunes - Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Android 4.0.3 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ: Yeniden doldurma yeteneklerini devre dışı bırakabilirsiniz (Savaştan sonra bir hata alırsanız, modu kullanmadan geçin.🇧🇷

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu