Hileli Apk

Little Big Snake v2.6.72 [Kilitsiz VIP] Mod Apk

Little Big Snake apk mod sonsuz para klasik yılan oyunları ruhuna sahip mobil cihazlar için sıradan bir atari oyunudur. Birkaç görev sırasında yılanı burada kontrol edebilirsiniz. Maceralarda ilerledikçe değerli nektar toplayabilir ve rakipleri iç içe geçirerek ezebilirsiniz.

Ayrıca buradan değerli anahtarlar, eserler ve diğer yararlı öğeleri alabilirsiniz. Toplanan tüm mallar, yılanı savaş alanında daha da güçlü, daha hızlı ve daha hızlı hale getirecek şekilde pompalamanıza izin verecektir. içinde Küçük Büyük Yılan VIP Çukurdaki en büyük yılan olmak için diğer oyunculara her gün meydan okuyun. Düşmanlarınızı etraflarında dolaşarak ve sizinle çarpışmalarını sağlayarak ortadan kaldırın.

ekran görüntüsü

Düştükleri nektarı yutup seviyelerin, görevlerin ve müttefiklerin kilidini açmak için anahtarlar, eserler ve diğer öğeleri toplayın. Besin zincirinin zirvesine çıkın ve hepsinin en büyük yılanı olun.

Bu engel bir kaya veya gövdenizin bir parçası olabilir. Kendinize yumruk atamayacağınızı ve bu taktiği düşmanı yenmek için kolayca kullanabileceğinizi unutmayın. Ancak gevşememelisiniz, çünkü çok küçük bir daire içine girerseniz, düşman etrafınızı sarabilir ve sizi yok edebilir.

ekran görüntüsü

Seleflerinden farklı olarak Küçük Büyük Yılan hileli apk Nesnelerin üç boyutlu görünmesi sayesinde inanılmaz grafiklerin yanı sıra çok havalı bir 3D tasarıma sahiptir. Ayrıca birden fazla oyun modu bulunmaktadır. Sadece diğer yılanlarla savaşmaktan sıkıldıysanız nektar toplayan bir böcek olarak oynayabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden birçok oyuncu size meydan okuyacak ve asıl göreviniz onları yenmektir. Puanınız ne kadar yüksek olursa, liderlik tablosunda o kadar yükseğe tırmanabilirsiniz. Bu masanın tepesine ulaşmak için diğerleriyle savaşın, sürün ve onları yenin.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni sezonla tanışın: «Dünya Yılan Günü». Yeni benzersiz görünümler ve harika bayraklar hizmetinizde!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: VIP özelliklerin kilidi açıldı (Reklamları devre dışı bırak, ücretsiz yeniden doğma, perk🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu