Hileli Apk

Lilys Garden v2.20.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Lilys Garden PARA ve Elmas Hileli İndir, oyuncuların yerleşik bir geleneğe göre, gayrimenkul şeklinde uzak bir akrabadan miras alan bir karakter (bizim durumumuzda, adı Lily) olacağı bir bulmaca “üst üste üç” dür. Harap ve ihmal edilmiş, ama son derece etkileyici ve önemli. Oyuncular ana karakterin onarım ve restorasyon işlerini gerçekleştirmesine, büyük bir bahçeye çok zaman ayırmasına ve diğer birçok görevi yerine getirmesine, komşularla tanışmasına, eski tanıdıkları bulmasına vb. Güzel grafikler, uzun oyun ve bir ton diğer her şey istisnasız herkesi memnun edecektir.

Lilys Garden PARA ve Elmas Hileli İndir apk mediafire android ücretsiz

Lily’s Garden All Infinite Updated Download, ana karakterin terk edilmiş bir bahçeyi restore etmesine yardımcı olmanız gereken simülasyon öğelerine sahip renkli ve parlak bir bulmaca oyunudur.

Bir zamanlar muhteşem bir bahçeye sahip bir büyükannenin torunu olan güzel bir kız olan Lily olarak oynayacaksınız. Lily acilen aile konağına gitmesi gerektiğini söyleyen bir mektup alır. Oraya vardığında, kız bildiği bahçenin içler acısı bir durumda olduğunu keşfeder. İlginç ve bazen gerçekten zor görevleri tamamlayarak geri yüklemeniz gerekecek.

Sadece çok sayıda görev değil, aynı zamanda üç satır içi formattaki seviyeleri de bulacaksınız, ancak öğelerin değiştirilmesi gerekmez, sadece aynı renkteki yongaların birikmesine tıklayın. Günlük, örneğin posta kutusunu düzeltmek için geçerli görevleri görüntüler. Tamamlamak için yıldızlara ihtiyacınız vardır ve bunlar yalnızca seviyeleri tamamlayarak elde edilebilir. Hata yapmamaya çalışın ve izin verilen hamle sayısıyla seviyeyi tamamlayın.

Ayrıca Black Hole Hero : Vice Vegas Rope Mafia PARA ve Elmas Hileli İndir

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 134MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu