Hileli Apk

Lets Survive v1.4.3 [Elmas Hileli] Mod Apk

Hayatta Kalalım Hileli apk zombiler ve gerçek oyuncular arasında bir 3D hayatta kalma simülatörüdür. Tüm canlıları zombiye çevirecek korkunç bir virüsün yayılması nedeniyle çöküşün eşiğinde olan acımasız bir dünya sizi bekliyor. Oldukça zor ama aynı zamanda çok ilginç olması gereken bir kurtulan rolünü oynayacaksın.

içinde Sonsuz paranın hayatta kalmasını sağlar Kaynak toplamaktan, işçiliğe, barınakları güçlendirmeye, faydalı eşyalar, silahlar ve zırhlar yapmaktan, mutant zombilerin yanı sıra güçlü patronlarla çarpışmaya kadar hayatta kalmanın tüm aşamalarından geçmelisiniz. Bağımsız olarak yüzlerce faydalı eşya üretebilir, yerlerde dolaşmanıza, gruplara katılmanıza ve diğer hayatta kalanlarla takım kurmanıza, zor görevleri geçmenize ve en ilginç oyun etkinliklerine katılmanıza izin veren araçlar bulabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Ayrıca kahramanınızın Hayati Aktivite Göstergelerini yorulmadan izlemeli ve bunları aşağıdakiler gibi en uygun seviyelerde tutmalısınız: B. Açlık, susuzluk, uyku, sağlık, radyasyon seviyeleri ve zihinsel durum göstergeleri. Düşman zombi kıyamet ortamında hayatta kalma becerilerinizi test etmeye hazır mısınız?

Araştırma faaliyetlerinde bulunmak, değerli kaynaklar, araçlar ve silahlar aramak için yerleri dolaşmak ve zombilere direnmek gerekiyor. Ana karakter göstergelerini takip etmeyi, yiyecek ve su bulmayı ve zamanla yaraları iyileştirmeyi unutmayın. Değerli para, kaynak ve yiyecek elde etmek için görevleri yerine getirme ve tamamlama fırsatınız var.

ekran görüntüsü

Ayrıca daha değerli ganimetler, nadir eşyalar ve ekipmanlar elde edeceğiniz patron dövüşleri yapacak ve onları yok edeceksiniz. Lokasyonlarda, haritada işaretlenmiş noktalar arasında hızlıca hareket edebileceğiniz araba, tekne ve diğer araçları bulmak da mümkündür, ancak tankı doldurmayı unutmayın.

Oyun sizi bekliyor: açık bir dünya, mükemmel 3D grafikler, kullanışlı bir işçilik sistemi, yüzlerce görev ve kendi fraksiyonlarınızı yaratma yeteneği. Avlanma, savaşlar, toplama, işçilik, görevler, inşa etme, çeşitli problemler ve komplikasyonlar ve daha birçok şey oyuna dahil edilmiştir.

Haritanın boyutu, hayatta kalan diğer grupların varlığı, canlılık ölçekleri, patronlar ve geliştirme sistemi de memnun edecektir. Her köşe başında ölümün beklediği koşullar göz önüne alındığında kesinlikle sıkılmayacaksınız.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Küçük hata düzeltmeleri

Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Yeterli kaynağınız olmasa bile tezgahlarda işler yapabilirsiniz; – Mağazada satın alırken jeton artar; – Gerçek parayla ücretsiz satın alma; – Reklam izlemeden ücretsiz içerik alabilirsiniz.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu