Hileli Apk

Legend of Solgard v2.24.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Legend of Solgard PARA ve Elmas Hileli İndir Savaş alanında her savaş, boyut ve engel değişecek ve bu da sizi stratejinizi makul bir şekilde düşünmeye ve yeniden düşünmeye zorlayacak. Bir düşmana saldırmak için, aynı renkteki üç yaratığı düz bir çizgide düzenlemelisiniz ve daha sonra saldıracaklar ve ekranda görüntülenen hasara neden olacaktır. Yaratıklarınızı daha güçlü bir şeyde birleştirmenin birçok yolu vardır, örneğin, aynı renkteki dört yaratığı bir kareye düzenlediğinizde, muazzam bir güce sahip dev bir yaratığa dönüşürler. Ayrıca, T şekilleri, L şekilleri, pozitif şekiller vb.

Ayrıca, savunma şekliniz aynıdır, düşman hasarını engellemek, bir savunma noktasını artırmak için bir bariyer oluşturmak için aynı renkte üç canlıyı yatay olarak düzenlemelisiniz. Sadece bir değil, birçok savunma katmanını organize etmelisiniz, çünkü birbirlerine yardımcı olabilirler ve ekibinizin hayvanlarını iyileştirerek hasarı emebilirler.

Legend of Solgard PARA ve Elmas Hileli İndir

Solgard Efsanesi’ndeki özel yaratıklar önemli bir rol oynar, çünkü onlar olmadan Embla diğer kış canavarlarına karşı tek başına savaşamaz. Yaratık sistemleri League of Legends’daki şampiyon sistemine çok benzer, her yaratığın kendi hikayesi vardır ve renk, ırk, güç ve nadirlik gibi çeşitli faktörler tarafından düzenlenir. Dört renk vardır: Kırmızı, Sarı, Mor ve Yeşil ve aynı anda yalnızca bir renk seçebilirsiniz.

Legend of Solgard PARA ve Elmas Hileli İndir Her yaratığın her oyunda saldırı, savunma ve destek gibi farklı işlevleri vardır. Örneğin Hobling, bir düşmana balta atabilir, onu sersemletir ve büyük hasara neden olabilir. Yetenekleri ve güçleri Warriors, Beasts, Folks, Spirits, Critters, Wyrms ve Wights gibi ırklara bağlıdır. Göz önünde bulundurmanız gereken bir şey daha nadirdir, yani aynı yaratıktır, ancak daha nadir bir yaratık daha güçlüdür ve daha özel yeteneklere sahiptir. Dört kategoriye ayrılırlar: Popüler, Nadir, Destansı veya Efsanevi.

Legend of Solgard PARA ve Elmas Hileli İndir
Legend of Solgard PARA ve Elmas Hileli İndir
Legend of Solgard PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 102MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz enerji
Sınırsız Dönüşler 
Düşman Kalkanı 1HP

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu