Hileli Apk

Left to Survive v5.5.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Left to Survive apk mod sonsuz para Bu destansı aksiyon oyununda tüm cesaretinizi toplamalı, tepeden tırnağa silahlanmalı ve kana susamış zombi ordularına ve düşman gruplarına karşı savaşmalısınız. Rahatlamayın, son derece uyanık olun ve her zaman savaşmaya hazır olun.

Hayatta kalmak Sonsuz cephaneden sağ çıkmak için ayrıldı bu ürkütücü ve tehlikeli kıyamet sonrası dünyada! Bir zombiyi yakalayamayacağınız korumalı bir sığınak inşa edin, organize edin, hayatta kalanları kurtarın ve onları güvenli bir yere götürün. PvP savaşlarında savaşın ve el bombası fırlatabilen, zehirli gazlar yayan ve yakın mesafeden büyük hasar veren büyük zombi patronlara meydan okuyun.

ekran görüntüsü

Zombilerin üssünüzün savunmasını aşmasını önlemek için her şeyi yapın, diğer oyunculara yardım edin ve oyuna katılarak hoş günlük ödüller kazanın. Tüm işlemler dahil Sonsuz altından sağ çıkmak için ayrıldı 2024 yılında Amerika topraklarında gerçekleşecek, liderliği politikalarına katılmayan herkesi üzerlerinde çeşitli deneyler yapmak için sahalara atacak yeni bir cumhuriyet kurulacak.

Ani zombi kıyametinden sonra neredeyse tüm insanlar yürüyen ölülere dönüştü. Aniden korkunç bir virüs ortaya çıktı. Sadece birkaç gün içinde devasa metropoller, milyonlarca canavarın dolaştığı terk edilmiş hayalet kasabalara dönüştü.

ekran görüntüsü

Michael adında bir kurtulan olarak oynuyorsunuz. Tabancalar, pompalı tüfekler, makineli tüfekler, saldırı tüfekleri ve keskin nişancılarla ürkütücü yaratıkları vurun. Çok dikkatli olmalısınız çünkü zombiler size her yönden saldırabilir.

Yiyecek ve yeni silahlar üretmek için savaşlar arasında bir üs geliştirin. Oyun boyunca, genellikle insanları kurtarmayı ve belirli bölgeleri zombilerden temizlemeyi içeren çeşitli görevleri tamamlamanız gerekecek. Daha fazla kaynak elde etmek için üsleri bir helikopterden işgal etmeniz ve onları küle çevirmeniz gerekiyor. Diğer oyuncularla bireysel ve takım PvP savaşları da vardır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sunucu iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri

Android 4.2 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– 1000 mermi mermi (görevden önce dahil et🇧🇷 – Anında şarj; – Yüksek hasar (görev öncesi arama🇧🇷 – Kullandıktan sonra eşyalar boşa gitmez.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu