Hileli Apk

Left to Survive v4.12.2 PARA ve Elmas Hileli İndir

Left to Survive PARA ve Elmas Hileli İndir Dünya tehlikede. Makineli tüfekler, tüfekler, el bombaları, av tüfekleri ve diğer silahları kullanarak yüz binlerce zombiyle savaşarak küçük bir toprak parçasında hayatta kalmanız gerekir. Tüm hayatta kalanların yaşadığı, kaynakları, yiyecekleri, suyu çıkarmaya başladığı ve birlikte yeni bir ev yarattığı bir barınak inşa etmek gerekir.

Left to Survive PARA ve Elmas Hileli İndir Oyun birkaç bölüme ayrılabilir: birincisi, barınağınızı mümkün olan her şekilde inşa etmeniz ve geliştirmeniz, yeni binalar inşa etmeniz, işi yapmak için insanları işe almanız, çevre boyunca savunma yapıları kurmanız ve askerleri eğitmeniz gerekir; ikinci olarak, birinci şahıs vizyonuna sahip iyi silahlanmış bir asker rolünde yeni bölgeleri keşfedin; ve üçüncüsü, bir savaş helikopterinin dümenine oturun ve düşman üslerini yok etmek için yola çıkın.

Pvp savaşlarıyla savaşın ve el bombası atabilen, zehirli gazlar yayabilen ve yakın mesafeden büyük hasara neden olabilen büyük zombi patronlarına meydan oku. Zombilerin üssünüzden savunma hattını kırmasını önlemek, diğer oyunculara yardım etmek ve oyuna girmek için güzel günlük ödüller kazanmak için her şeyi yapın.

Left to Survive PARA ve Elmas Hileli İndir
Left to Survive PARA ve Elmas Hileli İndir
Left to Survive PARA ve Elmas Hileli İndir
Apk Tr Mod Hile Mod Apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 800MB

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 1

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Sonsuz cephane

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Apk Tr Mod Hile Mod Apk 2
Apk Tr Mod Hile Mod Apk 3

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu