Hileli Apk

League of Legends: Wild Rift v2.5.0.5046 PARA ve Elmas Hileli İndir

League of Legends: Wild Rift PARA ve Elmas Hileli İndir – türün birçok hayranına aşina olan PvP savaşları ile strateji oyunu. Bu oyun sabit platformlardan taşımadı ve mobil cihazlar için sıfırdan tasarlandı. Ancak tüm oyuncular efsanevi şampiyonların katılımıyla birbirleriyle dinamik savaşlar bekliyor. Rakipleri olan yerlerde savaşarak, kullanıcı deneyim biriktirecek ve sıralamasını kademeli olarak artıracaktır. Bireysel savaşa ek olarak, burada arkadaşlarınızın daveti ile kadın savaşlarına katılma fırsatına sahipsiniz.

Ayrıca indirin Mobile Legends Apk Mod

Makinelerle savaşan veya diğer oyuncularla savaşan iki ana oyun modu olacak. İki modun oynanışı normal mod dışında farklı değildir ve diğer oyuncular şampiyonları kontrol edecektir. Oyun modunda, düşmanın şampiyonları sistem tarafından kontrol edilecektir. Normal oyun modu daha zordur çünkü oyuncular stratejik düşünme yeteneğine de sahiptir. Makinelerle savaşmak daha kolaydır, çünkü önceden programlanmış ve tahmin etmesi kolaydır. Oyuncular normal moda girmeden önce becerilerini geliştirmek için botla savaş modunda becerilerini eğitmeye çalışırlar.

ÖZELLİK

En son MOBA oyununun büyüleyici özelliklerini keşfedin

League of Legends: Wild Rift PARA ve Elmas Hileli İndir

Bir oyunu tamamlamak için ortalama sürenin sadece 15-20 dakika olduğu tahmin edilmektedir. PC sürümünden farklı olarak, PC sürümünde, her maç bir eşleşmeyi tamamlamak için 30 dakikadan fazla sürer. Bu, oyuncuların daha fazla zaman kaydetmesine ve daha fazla yarışmaya katılmasına yardımcı olacaktır.

Oyuncuların seçebileceği kalabalık şampiyonlar

Riot Games, “League of Legends: Wild Rift”te bugüne kadarki en popüler 40 şampiyonu seçti. “League Of Legends”ta 140’tan fazla general arasından 40 şampiyon özenle seçildi. Lux – Işık Prensesi veya Bayan’ın kardeşi gibi aile generalleri. Garen – Demacia Gücü ve aralarından seçim yapabileceğiniz diğer birçok tanıdık general. Bu sayı daha 40’tan başlıyor ve çok daha fazla artırılacak. 40 şampiyon çizgisinde en sevdiğiniz şampiyonları bulamadıysanız, endişelenmeyin çünkü yakında veya sadece oyuna eklenmesini isteyin.

Oyuncu derecelendirme sistemi

PC sürümünde olduğu gibi, oyuncular oyuncuları sıralamak için sıralama modunda savaşacaklar. Her dereceli maçtan sonra, oyuncu biriktirilecek belirli sayıda puan alacak, 100 puan biriktirirken oyuncu terfi edecektir. Daha üst sıralara çıkabilmek için savaşacağız ve birçok zafer kazanacağız. Sıralama ne kadar yüksek olursa, o kadar çok rakiple karşılaşacaksınız ve sizinle aynı seviyeye sahip olacaksınız, bu yüzden maç çok daha eğlenceli olacak.

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 89 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu