Hileli Apk

Last Shelter: Survival v2.0.14 PARA ve Elmas Hileli İndir

Last Shelter: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir güncellendi – Tarih boyunca insanlar sayısız savaştan geçti. İnsanlar doğayla savaşır, diğer yaratıklarla savaşır ve kendi türleriyle savaşır. Ama sizce insanlığın son savaşı bir güç savaşı olacak mı olmayacak mı? İnsanlığın geleceği hakkında sık sık ortaya çıkan bir teori – Zombiler. Bir zamanlar insan olan bu yaratık, dünyanın yok olduğu günün hikayelerinde her zaman bir saplantı olmuştur. Ve bu kanlı savaş alanını yeniden üretmek için, IM30 TECHNOLOGY LIMITED çok beğenilen oyununu piyasaya sürdü, son barınak hayatta kalma modu apk sınırsız elmas 2021 .

Tarih

Kıyamet geldi, tüm dünyada giderek yaygınlaşan zombi dalgası tarafından kaplandı. Birçok kasaba yıkıldı ve birçoğu sefil canlı cesetlerle çevrili kazadan sağ kurtuldu. Herkes size güveniyor – küçük bir yerleşim alanının lideri. Savaş ya da öl. Sadece son kurtulanlarınızı bu yorucu ve tehlikeli sonlara götürecek bir yol seçebilirsiniz.

Z. Dünya Savaşı filmini izledin mi?

Last Shelter: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir 2021 ve bir lider olma, insanlığın yeni çağına karanlık anın ötesinde hayatta kalanları almak için yetenekli dehanızı göstermenin zamanı geldi. Dünyadaki diğer birçok oyuncuyla birlikte gerçek zamanlı olarak savaşacaksınız. Koalisyon mu kuracak yoksa düşmandan kaynak çalarak mı düşman mı olacaksın? Bu büyük balıkta, gerçekten güçlü olmaktan başka seçeneğin yok. Peki nasıl güçlü olabilsin? Hedefe ulaşmak için gerçekleştirmeniz gereken birçok görev vardır.

öncelikle kendi şehrinizi kurmanız gerekiyor. Kendi şehrinizi ve ordunuzu inşa etmek için bazı ilk kaynaklar alacaksınız. Fabrika su, gıda temini, insanlar için konut, … vazgeçilmez şeylerdir. Ayrıca şehri koruyacak makine, silah veya malzeme ve kale fabrikaları da çok önemlidir. Onları güncellemek için kaynak aramaktan vazgeçmeyin, yenilmez bir kale elde edersiniz. Tesisler inşa sınamaya ek olarak, kendi elit birliklerinizi eğitmeniz gerekir. Son teknoloji silahlar ve araçlar, savaş tankları ve benzeri şeylerle donatılmış cesur kahraman kazazedelerle donatılmış, tehlikeli savaşlara hazırsınız.

Bölgenizin ve tüm dünyanın haritası sistemde kapsüllenmiştir, eyleme geçirilebilir stratejiler oluşturmanıza yardımcı olmak son derece kolaydır. Şehrinizi çevreleyen zombi dalgalarına karşı savaşın ve yeterince güçlüyseniz, erzak toplamak ve birkaçını daha yok etmek için diğer topraklara savaş mangaları gönderebilirsiniz. Diğer zombiler. Tamamlamanız gereken görevlere dikkat edin; para, inşaat malzemeleri, insanlar için yiyecek gibi birçok ödül almanıza yardımcı olacaktır,…

Last Shelter: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyun çok canlı ve güzel 3D grafiklere sahiptir. Zombiler her yerde öfkelenirken ve hayat daha şiddetli hale gelirken, insanlar hikayenin en karanlık bölümünde gerçek hayatı hissedebilmeleri için oyunda renkler ve senaryolar tasarlanmıştır. Dünya haritalarının yanı sıra üs ve kahramanlar, mümkün olan en gerçekçi hissi sağlamak için tasarlanmıştır. Son Sığınak: Hayatta kalmak. Aksi takdirde, deneyebileceğiniz harika bir oyun. İlgi çekici içerik ve hikayeyi geliştirmek için bol miktarda alanla, hızlı bir şekilde aşina olacaksınız. Ancak, oyun oldukça şiddetli içeriği nedeniyle çocuklar için olmayacaktır. Hemen indir ve oyunun tadını çıkar!

Last Shelter: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir
Last Shelter: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir
Last Shelter: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 301MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu