Hileli Apk

Last Hope 3 Sniper Zombie War v1.21 [Elmas Hileli] Mod Apk

Last Hope 3 Sniper Zombie War mod apk sonsuz para Adından da anlaşılacağı gibi zombileri ortadan kaldırmak için silah kullanıyoruz, bir pubg oyunundaki zombi haritası veya bir freefire oyunu gibi görünüyor. Bu bir aksiyon oyunu; Zombiyi vurmalıyız, çevrimdışı, serbest atış oyununa göre stilize edilmiş ve tek başımıza oynamak zorundayız.

İşte bu nihai zombi atıcı savaş oyununda, bize giden zombileri ortadan kaldırmalı ve bu zombiler yüzünden başı belaya giren insanları kurtarmalıyız. Oynarken kendimizi o pozisyonda hissediyorduk ve canımızı korumak zorundaydık. VE

Ekran görüntüsü resmi 1

Bu oyunda çeşitli silahlar mevcuttur. Oynadığımızda ekranda solda HP’nizi ve sağda kaç merminin mevcut olduğunu ve ayrıca kaç atış kullanıldığını gösteriyor. Merkez, o haritada kaç zombi öldürdüğünü ve ne kadar süre hayatta kaldığını gösterir. Mermi sembolünü yeniden yükleyerek mermileri doldurabiliriz.

PVP kahramanınızı seçin ve birlikte savaşın ve oyunu birlikte kazanın. Birçok silah var; Burada silahı seçmeli, toplamalı ve yükseltmeliyiz. Nefes kesen grafiklerle destansı savaşlar. Last Hope 3 Sniper Zombie War sonsuz cephane Keskin nişancı zombi savaş oyununun son umudunu şimdi ücretsiz olarak indirin, bu oyunu oynamayı dört gözle bekleyen oyuncular için çevrimdışı ve çevrimiçi destekler.

Ekran görüntüsü resmi 2

Tüm güçlü becerilerin ve ücretsiz silahların kilidini açın. Bu oyunu bir maket silahla birlikte oynayarak zombilere ve bizim gibi hayatta kalanlara karşı savaşmalısınız. Burada gelişmiş grafikler ve sanat eserleri ve inşa edilmiş karakterler kullanıyoruz.

Bu oyunun özelliklerinden bazıları, sürükleyici bir tek oyunculu hikaye, zengin ve ayrıntılı ortam, çok oyunculu PVP oyun modları, silah seçimi ve hedeflenen atış, çevrimdışı oyunlar ve çarpıcı görsel efektlere sahip gerçekçi 3D grafiklerdir. Konforlu kontroller ve dinamik oynanışın yanı sıra yüksek kaliteli grafikler sayesinde zombi avı hiç bu kadar heyecan verici ve gerçekçi olmamıştı.

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

Yeni Keskin Nişancı ve Keskin Nişancı Tüfeği görevleri artık Bölge 3 için mevcut!

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Sonsuz oyun para birimi; – Reklam izlemeden ücretsiz içerik alabilirsiniz; – Gerçek parayla ücretsiz satın alma

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu