Hileli Apk

Last Day on Earth Survival v1.20.1 [Mod Menu / Elmas Hilesi] Mod Apk

Last Day on Earth Survival apk mod sonsuz para ana tema olarak FPS öğeleriyle birleştirilmiş bir zombi hikayesi hayatta kalma oyunudur. Etrafınızdaki dünyayı keşfedebilir ve nadir eşyalar bulabilir, araçlar toplayabilir ve bir şeyler üretebilirsiniz, ölüleri yok etmeniz veya yağmacılara dönüşen gerçek oyuncuları yok etmeniz gerekir.

Last Day on Earth Survival mod apk hack’ini indirin 2022

Başlangıçta, kahramanınızın giysisi, yiyeceği veya aleti olmayacak. Dikkatlice bakın ve elinize geçen her şeyi toplayın. Nesne oluşturmak için kullanabileceğiniz çubuklar, yapraklar, meyveler, taşlar ve diğer birçok kaynak. Gelecekte kendinizi tanırsanız bir silah ortaya çıkacak, zombilerden saklanabileceğiniz bir sığınak inşa edebilir ve yapıyı diğer oyunculardan korumak için elde ettiğiniz tüm serveti depolayabilirsiniz.

    Last Day on Earth: Survival: Ekran Görüntüsü

2027’de kıyamet sonrası hikaye

Last Day on Earth Hack senaryosu, 2027’nin kıyamet sonrası dünyası etrafında dönüyor, kendinizi kana susamış zombilerle dolu bir şehirde buluyorsunuz. Burada 1000 zombi, insan sayısı 1 kısım zombiden az olsa bile av arıyor. Bu nedenle, deneyim sırasında diğer oyunculardan herhangi bir yardım almayacaksınız.

Last Day on Earth Hack 2022

Çok geç olmadan hemen harekete geçmelisiniz çünkü karakterinizin bu son derece zor dönemi atlatabilmesi için birçok faktöre ihtiyacı var. Dışarısı zifiri karanlıktı. Canavarların hırıltılarını ve ulumalarını duyabilirsiniz. Ölümsüzler karada hareket ediyor ve istila ediyor. Açlar ve açlıklarını gidermek için sizin gibi avlar arıyorlar. Her durumda sakin olun ve karakterinizin durumdan kurtulmasına yardımcı olacak en iyi kararları verin.

Oyun stili

İlk deneyim sırasında oyuncu herhangi bir ekipman veya kostüm almaz ve hayatına sıfırdan başlaması gerekir. Karakterinizin çok az güce sahip olması önemlidir. Açlık ve susuzluk gibi göstergelere dikkat edin, silah ve alet yapmak için kaynak toplayın. Last Day on Earth oyun haritasında hayatta kalmanıza yardımcı olacak ne varsa kullanmayı unutmayın, örneğin: B. bir çubuk veya işaretçi. Bu oyunda görünen her şeyin, sokaklarda yüzlerce, hatta binlerce zombiyi öldürmenize ve değerli eşyalar toplamanıza yardımcı olacak bir rolü olduğunu unutmayın.

    Last Day on Earth: Survival: Ekran Görüntüsü

Oyun dünyadaki son gün sonsuz enerji Strateji ve RPG öğelerini uyumlu bir şekilde birleştirerek yalnızca bir karakteri kontrol etme ve becerilerini geliştirme fırsatı sağlar. Oyun, hayatta kalma simülatörlerinin tüm hayranlarına hitap edecek. Oyunu mobil cihazınıza yüklemek için bir başka argüman da çok oyunculu desteğidir.

3 boyutlu grafikler

Last Day on Earth, güzel bir 3D formatının yanı sıra son derece ayrıntılı görüntü detaylarına, kolay okunabilirliğe, 3D görüntüleme açılarıyla canlılığa sahiptir. Ek olarak, oyunun sanal düğmeleri uygun yerlere yerleştirilmiş ve oyuncuların bunları iki eliyle hızlı bir şekilde kullanmasına olanak tanıyor.

gelen kaynaklar Son Gün sonsuz para: Kendiniz ve diğer hayatta kalanlar için güvenli bir sığınak oluşturun. Çöp kamyonlarını toplayın. Oyun öğeleri oluşturmak için işçiliği kullanın. Ölüleri yok et. Yakındaki yerleri keşfedin ve nadir bulunan öğeleri arayın.

    Last Day on Earth: Survival: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

Teknik iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri.

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

ÜZERİNDEN İNDİR TELGRAF:

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

1 – Ücretsiz Üretim ve İnşa; 2 – Sonsuz beceri puanı (negatif olanlar için harcayabilirsiniz); 3 – benzersiz şeyleri paylaşmak; 4- Herhangi bir yemek yemek, açlığı ve susuzluğu giderir;
MOD MENÜ SEÇENEKLERİ:
5 – Nesnelerin bölünmesi sayılarını artırır; 6 – Tüm işçiliği tariflerini açın (karakter seviyesi ne olursa olsun🇧🇷 7 – Bir dünya haritası üzerinde anında yürüyüş (Enerji harcanmadan olaylar ortaya çıkmaz 🇧🇷 8 – ölümsüzlük; 9 – Yüksek hasar; 10 – Tempolu yürüyüş; 11 – Çeteler hareketsiz duruyor.

NOT: SEKTÖR 7’YE MOD İLE GİRERSENİZ OYUN DIŞINDA OLURSUNUZ;

Oyun ilerlemesini kaydetmek için:

” klasörünü kopyalayınzombi.survival.craft.z” içinde bulunan

Android/Data/zombie.survival.craft.z ve herhangi bir konuma kaydedin, oyunu kaldırın ve yeni modu yükleyin, kurulumdan sonra klasörü orijinal konumuna geri taşıyın.

Kök gerekmez, sadece indirin ve kurun.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Gerçek Çelik Boks Şampiyonları v51.51.124 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Altos Macera v1.8.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Süper Şehir (Süper Kahraman Simülasyonu) v1.23 Apk Modu [Desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu