Hileli Apk

Last Day on Earth: Survival v1.18.15 PARA ve Elmas Hileli İndir

Last Day on Earth: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir , Into the Dead 2 (FPS’i zombiler üzerinde birleştiren bir hayatta kalma oyunu) ile birlikte yaşadığım çok çekici bir zombi hayatta kalma oyunudur. Neden hala hayatta kalma oyunu Last Day on Earth: Survival’ı sunarken, başka bir hayatta kalma oyunu dün yayınlandı?

bunun iki nedeni var: birincisi, oyun konudaki Into the Dead 2 gibi ve her iki oyunun hikayesi, oynanışı ve perspektifi tamamen farklı. İkincisi, oyun çevrimiçi bir oyundur ve mükemmel bir MOD sürümüne sahiptir. Her iki oyunun da birbirinden az olmayan “çılgın” anlar getirdiği söylenebilir.

Last Day on Earth: Survival PARA ve Elmas Hileli İndir’yi Puan tablosuna koydum, Dünyadaki Son Gün’e kıyasla: Hayatta kalmak rastgele değil. Into the Dead 2 hızlı refleksler gerektiriyorsa, Last Day on Earth Survival APK Mod Menu 2021 başka bir şey istiyor. Dünyadaki Son Gün: Hayatta kalmak, oyuncunun taktiksel akıl yürütme ve yargıya sahip olmasını gerektirir.

Last Day on Earth: Survival v1.18.9 PARA ve Elmas Hileli İndir

Oyunun bir incelemesini yazmaya karar verdiğimde her zaman hikayeden bahsettim çünkü hikaye en önemli ruhtur. Hikaye iyiyse, oyun ve diğer detaylar ilginç ve oynamaya değer olacaktır. Ve dünyadaki son günün hikayesi de böyledir. Oyun oyuncuları Dünya’nın son günlerine götürürken, zombi sürüleri küresel bir salgın kadar hızlı yayılıyor. Zombi sayısı hayatta kalanların sayısını bile aşıyor. Anın oyuncusu, yaşayan bir şans adamı olarak, kalan birkaç şeyle mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya ve onu çevreleyen kana susamış zombilerden kaçınmaya çalışır.

Dünya’da Son Gün hack apk tüm Kilidi açıldıgüncellendi , her öğe artık önemli değil. Aşk, arkadaşlık ya da başka bir şey olsun. Şimdi ne pahasına olursa olsun yaşamak gerekiyor.

Yeni oyun

Bu oyun Kefir oyunlarında benzersiz bir oynanışa sahiptir. Grim Soul (büyülü dünyada hayatta kalma) ve Squad Alpha (antik dünyada hayatta kalma) gibi diğer şirket ürünlerine benzer.

Yoktan başlayarak, dünyanın dört bir yanına dağılmış kalan birkaç eşyayı ve malzemeyi toplayarak ve kana susamış zombilerin saldırısından kaçınarak yolculuğa başlamanız gerekecek. Bazı dallarda veya kayalarda, ağaçları kesmek ve sizin için güvenli bir üs oluşturmak için kullanılan bir kendini savunma silahı olarak kullanmanız gerekir. Oyun Last Day on Earth’teki karakterin de yemek yemesi gerekiyor, bu yüzden yiyecek stoklamalısın…

Last Day on Earth Infinite Energy 2021, her yerdeki zombilere heyecan, korku ve biraz heyecan getiriyor ve her zaman hayatta kalanları yemek için arıyor. Sadece güvenli ve emniyetli d’etat bu oyunda hayatta kalmanıza yardımcı olabilir.

Öldüğün zaman sıfırdan başlaman gerekecek. Bu nedenle, nereye giderseniz gidin veya ne yaparsanız yapın, yaptığınız her şey dikkatlice düşünülmelidir. Vücudunuzu korumak için revolver veya tüberküloz gibi hasara neden olma potansiyeline sahip daha fazla silah toplayın. Aniden saldırıya uğradığınızda kendinizi korumanıza yardımcı olurlar.

Sonuna kadar savaşın

Last Day on Earth: Survival, oyuncuların tehlikeli ve acımasız bir dünyayla tek başlarına yüzleştiği ücretsiz bir 3D zombi hayatta kalma MMORPG’dir. Oyuncunun karakteri, meyveler, taşlar, ağaçlar, ceveler ve yaban hayatı ile dolu küçük bir mülk parçasında neredeyse hiçbir şey olmadan görünür. DayZ ve H1Z1 gibi oyunlara benzer şekilde vahşi zombilere ve düşman oyuncularına göz kulak olurken eşyaları toplayın ve araçlar oluşturmaya başlayın. Acımasız kıyamet sonrası dünyada hayatta kalabildiğin kadar hayatta kal, hayatta kalmak için elindeki her şeyi kullan. Hayatta kalan üsleri bulmak ve bölgeleri talep etmek için ormanda girişimde bulunan çeşitli binalar, mobilyalar ve araçlar oluşturun. Bulunan ve üretilen silahlarla zombi ordularına karşı savaşın ve klanlar oluşturmak için diğer oyuncularla bağlantı kurun.

Oyun çok zor

Dünya’da Son Gün: Hayatta Kalma zor bir oyundur. Kısmen oyunun kendisi nedeniyle, kısmen editörün oyun sırasında herhangi bir talimat vermeyeceği için.

Hayatta kalmanın tek yolu seviye atlayarak güçlenmesidir. Her topladığınızda, inşa ettinizde ve yok ettiyseniz, seviye atladığınızda toplu deneyim puanları kazanırsınız. Daha yüksek seviye, oyuncuların daha gelişmiş öğeler almasının yanı sıra yeni özelliklerin kilidini açmasını sağlayacaktır.

Grafikler hakkında eleştirecek bir şey yok.

Sadece iyi değil, Dünya’daki Son Gün: Hayatta kalmak da muhteşem. Bu oyun gerçekçi görünümlü tasarıma sahip, görselleştirilmesi kolay, 3. Oyunun küçük detayları çözüldü çünkü öğe sistemi son derece zengin.

Ekranın sağ üst köşesinde, önünüze çıkan zombileri tespit etmenizi sağlayan bir radar var. Aşağıda navigasyon tuşları ve fonksiyonel düğmeler nasıl saldırı, almak, çanta açmak veya gizlemek için …

MOD APK sürümü Son Gün Yeryüzünde Hayatta Kalma Apk Mod Sonsuz Para mediafıre

Oyunun orijinal sürümüyle oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak zamanla, bu oyunun gerçekten zor olduğunu ve oyunun MOD sürümünün sorunu çözmenize yardımcı olacağını göreceksiniz.

Dünyada Son Gün Mod Apk
Dünyada Son Gün Mod Apk
Dünyada Son Gün Mod Apk

Android 4.4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 492MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
Ölümsüzlük
Yüksek hasar
PREMIUM UNLOCK

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod
GOD MODU SıNıRSıZ
DAYANıKLıLıK

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu