Hileli Apk

Lara Croft Relic Run v1.11.121 [Elmas Hileli] Mod Apk

Lara Croft Relic Run apk mod Sonsuz Para Sen Tom Raider destanının efsanevi savaşçısı Lara Croft’sun. Lara, her zaman olduğu gibi Güney Amerika harabelerinin üzerinden atlamak ve koşmak zorundadır, ancak bu sefer tamamen farklı bir şekilde. Parmağınızı ekranda yanlara kaydırırsanız Lara Croft hareket edecek; Parmağınızı yukarı ve aşağı hareket ettirdikçe zıplayacak ve yerde kayacaktır.

Duvarlar boyunca yürümek veya silahlarınızı hedeflemek için özel hareketler bile kullanabilirsiniz. içinde Lara Croft Relic Run Infinite Diamonds Amacınız paralel dünyayı açabilmek için 15 kalıntı bulmaktır. Farklı türde engeller bulacağınız Güney Amerika harabelerinde durmadan koşmalısınız: büyük sütunlar, keskin bıçaklar, tuzaklar, delikler… ve hatta kertenkeleler.

Kullanıcılar, hayatta kalabilmek için olabildiğince hızlı koşmaya zorlanan Lara Croft’un arkasında kelimenin tam anlamıyla yok edilmekte olan antik kalıntılar arasında sanal bir yolculuğa çıkmalıdır. Oyun, koşucu türünün en iyi geleneklerinde geliştirildi, ancak aynı zamanda kullanıcılara birçok oyun özelliği sunuyor.

Lara Croft Relic Run Hack’in Özellikleri: modern grafikler; son derece çeşitli ve dinamik oyun; tür için birçok standart dışı çözüm; odalar, giysiler, testler şeklinde ek içerik.

Böylece çevik ve çevik ana karakter muhteşem manevralar yapabilecek, duvarlar boyunca koşabilecek, engelleri aşabilecek, uzun atlamalar yapabilecek ve çok daha fazlasını yapabilecek. Oyunda ayrıca konumlarda ilerledikçe tamamlayabileceğiniz mini görevler de var. Örneğin, canavarları vurmalısınız.

Neler Yeni !

Çeşitli hata düzeltmeleri ve çeşitli iyileştirmeler

Android 4.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi para birimi için ücretsiz satın almalar.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu