Hileli Apk

Konuşan Tom Altın Peşinde v5.8.1.1281 PARA ve Elmas Hileli İndir

Konuşan Tom Altın Peşinde PARA ve Elmas Hileli İndir ve sonsuza kadar sonsuz paraya sahip olun. Acele etmeyi mi yoksa oyun çalıştırmayı mı seviyorsunuz? Talking Tom Gold Rush Apk Mod Unlimited Money ile hızlı ve eğlenceli sonsuz yarış oyunları oynayın! En iyi sonsuz yarış macerası ile eğlenin ve Talking Tom ve Friends Talking Tom: Gold Rush Apk Mod ile yeni dünyaları keşfedin!

Talking Tom Gold Run – Outfit7’dan yeni bir Android koşucusu, bize My Talking Angela ve Swamp Attack gibi hit şarkılar verdi. Yeni eserinde, oyuncu sürekli çalışan ve kendisinden altın bir çanta çalan bir hırsızı kovalayan bir kediyi kontrol etmek zorunda kalacak.

Oyun süreci Tom ve arkadaşları için bir ev inşa etmek ve düzenlemektir. Yükseltmek için, çalınan külçeleri aramaya katılarak oyun içi para birimini kazanmanız gerekir. Diğer benzer koşucularda olduğu gibi, zafer doğrudan oyuncunun yeteneğine ve kat edilen mesafeye bağlıdır. Altına ek olarak, çizgi genellikle yerlere dağılmış özel tonozlar aşılayarak elde edilebilen kristallere ihtiyaç duyar.

Konuşan Tom Altın Peşinde PARA ve Elmas Hileli İndir, Subway Surfers’ta olduğu gibi, oyun içi para toplamayı kolaylaştıran çeşitli iyileştirmeler vardır. Yarışlar sırasında bulunabilir ve oyun mağazasından satın alınabilirler. En yaygın bonus, bir karakter yakında olduğunda altın çubukları mükemmel bir şekilde çeken bir mıknatıstır. İlk evleri geliştirmek çok basittir, ancak seviye ne kadar yüksek olursa, yeni yerlere geçmeniz gereken külçeler ve kristaller o kadar fazla olacaktır.

Oyunun grafikleri özellikle öne çıkmıyor. Hepsi bu türün oyunlarında bulunan aynı çizilmiş dokular ve çizgi film karakterleridir. Kontrol, kullanıcının oyunun ilk dakikalarından kelimenin tam anlamıyla öğreneceği hareketlerle yapılır.

Konuşan Tom Gold Runorijinallik bakımından farklı değildir, çünkü Google Play’de birçok benzer uygulama vardır. Bununla birlikte, iyi gelişmiş bir site iyileştirmeleri ve güncelleme sistemi, bu koşucunun rakiplerinden olumlu bir şekilde ayırt edilir. Sadece türün hayranları için önerilir.

Konuşan Tom Altın Peşinde PARA ve Elmas Hileli İndir
Konuşan Tom Altın Peşinde PARA ve Elmas Hileli İndir
Konuşan Tom Altın Peşinde PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Çevrimdışı
Boyut : 90MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu