Hileli Apk

Kings Raid v5.10.0 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Kings Raid apk modu oyuncuların bir zamanlar barışçıl olan toprakları işgal eden karanlık ordusuyla yüzleşmede ana rollerden birini oynamaya davet edildiği, Asya grafik stiline sahip heyecan verici bir rol yapma projesidir.

Türün istisnasız tüm hayranlarını memnun edecek heyecan verici dövüşler, pompalanan karakterler, seyahat ve keşif, harika yaratıklarla karşılaşmalar ve çok daha fazlasını bekliyorsunuz. PvP modu Kings Baskın Hack taktiksel ve stratejik yetenek ve becerilerini göstermeleri için onlara yeni fırsatlar açacaktır. Ve ayrıca kahramanların koğuşlarının özelliklerini doğru bir şekilde birleştirme yeteneği.

Ayrıca indirin:

Üretici Yıldızınızı Seçin v2.37 [Dinheiro Inifnito]
AnimA ARPG (2021) v3.1.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito / Desbloqueado]
Avan Şampiyonları v1.1.8 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

ekran görüntüsü

Bazen arenaya gitmek ve diğer gerçek oyunculardan oluşan takımlarla rekabet etmek işe yarar. Teknik olarak proje üst düzeyde yapılır. Grafik bileşeni bir anime stilini andırıyor ve arka plan müziği, destansı ile ilginç oyunu mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Kings Raid, bu tür projelerin hayranlarına hitap edecek RPG türünün iyi bir temsilcisidir.

Strateji tabanlı gerçek zamanlı savaş

Büyük miktarlarda ganimet elde etmek için rakiplerinize karşı baskınlar düzenleyin. Dünya patronlarını ve ejderhaları yenerek gerçek bir istilacı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Kahramanca eylemleriniz büyük miktarda hazine ile ödüllendirilecek. Oyun çevrimdışıyken çiftçiliğe gerçek zamanlı olarak devam etmek için kahramanları savaşa gönderin.

Beceri kompozisyonlarından yararlanan, strateji odaklı gerçek zamanlı bir savaş sistemi! Gerçek zamanlı çatışmaya dayalı heyecan verici eylem! Zafer talep etmek için çeşitli kahraman ve beceri kombinasyonlarından yararlanın!

Derin hikaye, güzel fantezi dünyası

Fantastik bir dünyaya (ve olay örgüsüne) sahip bir video oyunu! King’s Raid, benzersizliği ve sonsuz aksiyonu ile nefes kesici bir deneyim! Yeni hikayeler arayışınızda ilerledikçe kahramanları ücretsiz olarak edinin ve yükseltin. King’s Raid, başka hiçbir RPG’de yaşamadığınız kadar sonsuz bir macera sunuyor.

ekran görüntüsü

gerçek zamanlı dövüş

Güçlü canavarı yenmek için gerçek zamanlı çeşitli oyuncuya karşı oyuncu içeriğinde arkadaşlarınıza meydan okuyun! Dev canavarı yenmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışarak efsanevi teçhizatı edinin. Meydan okuma baskınının kilidini açmak ve bundan en iyi şekilde yararlanmak için her bir baskının seviyesini fethedin! 13 milyon diğer oyuncuya karşı becerilerinizi test etmek için Arena’ya katılın!

Savaşlar için karakterlerinizin seviyesini yükseltin

King’s Raid, hızlı tempolu dövüş ve toplanacak ve yükseltilecek çok çeşitli karakterler içeren ücretsiz bir 3D mobil rol yapma oyunudur (RPG). Sırasıyla Seven Knights ve Summoners War’u anımsatan oynanışında çok çeşitli seviyeler, karakterler ve güçler kullanır.

yeni becerilerin kilidini aç

Kahramanlar Salonundaki her kahramanın yıldız seviyesini yükselterek, o kahraman için ek yeteneklerin ve kıyafetlerin kilidini açabilirsiniz. Alternatif olarak, Premium Gold ile yeni Kahramanlar satın almak için Özel Mağazaya erişebilirsiniz. En sevdiğiniz kahramanları savaşta daha etkili hale getirmek için onları harika teçhizat ve becerilerle donatın. Kurulum ekranında tam bir ekip yerleştirildikten sonra oyuncular savaşa girebilir ve kahramanlık yeteneklerini kullanabilir.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

[2023.02.14 ATUALIZAÇÃO]

Unity 3D Operation sunucu stabilizasyonu lisans güncelleme görevi

Android 4.2 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– çoklu hasar; – çoklu savunma; – Sonsuz Beceriler;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Süper Stilist Moda ve Stil Gurusu v2.8.08 [Dinheiro Infinito]

Açgözlü Mağara v4.0.18 Apk Modu [Diamantes Infinitos]

Dar Kriz v0.14.9 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu