Hileli Apk

King of Avalon: Hakimiyet v13.2.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

King of Avalon: Hakimiyet PARA ve Elmas Hileli İndir, kralın tahtı için savaşan destansı bir savaşa katılacağınız android için bir stratejidir. Şövalyeler, okçular, süvariler ve diğer birliklerden oluşan yenilmez savaşçı ordunuzu toplayın ve azılı düşmanlara karşı savaşa katılın. Büyük kaleler ve tüm şehirler inşa ederek, onları güçlendirerek ve onları zaptedilemez hale getirerek imparatorluğunuzu bu oyunda inşa edin. Bu oyunda kendi ejderhanızı oluşturabilir ve herhangi bir savaşta yenilmez varlığınız yapabilirsiniz. Barbarlara ve diğer güçlü rakiplere meydan oku ve ortak düşmanları yenerek arkadaşlarınızla ittifaklar kurun. Bu oyunda en büyük yönetici ol.

King of Avalon: Hakimiyet PARA ve Elmas Hileli İndir 2021, yeğeni Mordred’in ihanetinin kurbanı olarak savaşa girdi. Şimdi vücudu, güçlü kılıcı Excalibur’un yanındaki kutsal Avalon Adası’ndaki bir kalede. Ancak Excalibur dirildiğinde yeni bir kral taçlanacak ve krallık birleşecek. Tüm imparatorluk birbiriyle savaşan şehirlere ayrılmıştı. Birçoğu Excalibur’un gücünü ve büyüsünü arzuluyor, ancak kralın tahtında sadece bir kişi için yer var…

Avalon Kralı’nın sonsuz elmasları, Kral Arthur efsanesini ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri’ni geri getiren bir ortaçağ Fantezi İngiltere’sinde geçiyor. Güçlü bir şehir inşa edin, daha büyük bir ordu kurun, savaşa gitmek için akıllı bir strateji için savaş stratejisi becerilerinde ustalaşın, büyülü ejderhanızı eğitin ve ortaçağ düşmanınıza karşı savaş yapın! Her düşman saldırısından kurtulmak ve başarı şansınızı artırmak için çok oyunculu bir ittifaka katılın! Krallar arasındaki büyük savaş başlamak üzere! Tüm zamanların en güçlü imparatorluğunu kur!

Ayrıca DomiNations PARA ve Elmas Hileli İndir

Ejderhanızı yükseltin ve Excalibur’ı yükseltmek ve kral olmak için PvP görevinde ordunuzu inşa edin. Yol boyunca arkadaş ve düşman edinirken güç ve zaferi deneyimleyin. Çok oyunculu bir macerada dünyanın dört bir yanından oyuncularla sohbet edin, yardım edin, ticaret ve savaşın. Kral Arthur’un ölümü boş bir taht bıraktı … Orta Çağ’a hazır olun! Ejderhanla krallığı fethetmek için destansı savaş başladı!

Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 91MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu