Hileli Apk

Kick The Buddy Remastered v1.14.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Kick The Buddy Hileli mod apk sonsuz para 2022 zavallı bir bebeğe nasıl vuracağınızı, ateş edeceğinizi, ateşe vereceğinizi ve hatta nükleer bomba atacağınızı gösterecek. Kızgın mısın ve onu uzaklaştırmak mı istiyorsun? Ardından imha silahlarınızı seçin ve bu oyuncağı yarıya kadar tekmeleyin.

Hack The Buddy Unlimited Money All Unlocked’ı Android için ücretsiz indirin!

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silah olacak, ancak hepsi aynı anda mevcut olmayacak, altın almak için oyuncak bebeğinizi birçok kez öldürmeniz gerekecek ve bu altınla yeni havalı silahlar satın alabilirsiniz! tüm unsurları Kick The Buddy apk modunun tüm kilidi açıldı 2022 kırılabilir ve yok edilebilir ve tüm bunlar iyi uygulanmış 3B grafiklerle yapılır. Uygulama, gün boyunca alınan olumsuzlukları temizlemenin harika bir yoludur.

ekran görüntüsü

Ancak, bu oyunun ciddi bir amaç taşımadığını ve genellikle şiddeti desteklemediğini unutmayın. Geliştiriciler, bu uygulamanın yalnızca gerçek hayatta kimsenin kimseye vurmaması ve herkesin barış içinde yaşaması için yaratıldığını iddia ediyor! Ve bu oyunda yok edebilir, bombalayabilir, patlatabilir, ateş edebilir ve tam bir kaos yaratabilirsiniz.

Geçmişin en bağımlılık yaratan oyunlarından birinin şimdi başlayan yeniden düzenlemesi Kick The Buddy apk modu yayınlandı varlığıyla sizi tekrar memnun etmeye hazır ve zorbalıklarınıza daha da fazla dayanabiliyor ve doldurulmuş bir oyuncakta biriken stresi ve nasıl ortaya çıktığını kolayca atabilirsiniz. Oyunun kuralları değişmedi: roketatarlar ve keskin shurikenler de dahil olmak üzere çeşitli silahlar kullanarak kuklaya mümkün olduğunca fazla hasar vermeniz gerekiyor.

ekran görüntüsü

içinde Kick The Buddy Remastered apk vip modu Her eyleme veya vuruşa yüksek kaliteli ses eşlik ettiğinden, oyun hakkında inanılmaz bir fikir edinebilirsiniz – bu, oyuna gerçekçilik katar ve size birçok duygu verir. Basit tek dokunuşlu kontroller, çok çeşitli ateşli silahlar ve yakın dövüş silahları, yüksek kaliteli fizik ve modern grafikler ve çok sayıda heyecan verici oyun içi içerik?

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Tekmele, kes, onu atomize et! Beladan kurtulmanın en iyi yolunu keşfedin!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Kamyon Sürücüsü City Crush v3.3.2 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Gerçek Çelik v1.85.62 Apk Modu [Desbloqueado]

Zırhlı Kadro v2.7.0 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu