Hileli Apk

Jurassic World Alive v2.19.30 [Elmas Hileli] Mod Apk

Jurassic World Alive mod apk sonsuz para 2022 Nadir dinozor türlerini aramak için şehirde dolaşmanız gereken tarih öncesi sürüngenlerle dolu bir macera oyunudur. Dinozorlar, Dünya’da hayatta kalmayı başaran tek canlı organizmalardır.

Bu çılgın dünyaya gitmeli ve inanılmaz derecede tehlikeli ve renkli ortamlarda hareket eden her türlü antik sürüngenleri toplamaya çalışmalısınız. Jurassic World Alive sonsuz enerji Kayıp bir dünyayı keşfedin, en sıra dışı dinozor türlerinden DNA toplayın, laboratuvarınızı yükseltin ve yeni sürüngen türleri edinin.

Dinozorları yükseltin, yükseltin, zırh giyin ve diğer yırtıcı hayvanlarla gerçek zamanlı olarak savaşın. Oyun içi para kazanın, değerli ödüller kazanın ve bunları yeni faydalı öğeler/yapılar yapmak için harcayın. Bir kart koleksiyonu toplayın, arkadaşlarınızla paylaşın, artırılmış gerçeklik modunun keyfini çıkarın ve dünyanın en ünlü dinozor terbiyecisi olun!

Jurassic World Alive hack Dünyanızı keşfedin ve destansı dinozorlardan DNA toplayarak laboratuvarda seviye atlayın ve melezler yaratın. Mükemmel hücum takımını oluştur ve onları gerçek zamanlı maçlarda diğer oyuncularla karşı karşıya getir. Özel ödüller kazanmak için arkadaşlarınıza meydan okuyun! Coğrafi konum teknolojisiyle dünyanızı KEŞFEDİN ve haritada dinozorları görün. Her köşede sürprizler bulun – ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz!

Görevin yaratıkları aramak için çevreyi keşfetmek, DNA’larını bir araya getirmek ve türlerin popülasyonunu kurtarmak olacak! Dinozorları topla, seviye atla ve hayvanları daha ölümcül hale getir. PVP arenasında herkesi ezeceğiniz mükemmel bir yırtıcı ekibi oluşturmak sizin elinizde. Herkese en iyi olduğunuzu gösterin, en havalı koleksiyonu toplayın. Modern artırılmış gerçeklik teknolojilerinin desteği, bu oyunu kendi türünde benzersiz kılıyor ve oyunculara harika bir oyun deneyimi sunuyor.

Jurassic World Alive Özellikleri Coğrafi konum teknolojisiyle dünyanızı KEŞFEDİN ve haritada dinozorları görün. Her köşede sürprizler bulun – ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz! Bir dizi tarih öncesi hayvanı en iyi durumda tutmak için nadir ve akıldan çıkmayan dinozorları TOPLA. Laboratuvarda benzersiz melez dinozorlar YARATIN – bilim sınır tanımıyor! SAVAŞ dinozor takımları kendinizi savunmak ve gerçek zamanlı PvP arenalarında başkalarına meydan okumak için; Yeni etkinliklere ve yeni ödüllere göz atmak için her gün tekrar kontrol edin! Savaş ödülleri KAZANIN ve yakındaki Tedarik Desteklerini ziyaret ederek malzemelerinizi yenileyin. AR resimlerinizi ve videolarınızı sosyal medyada yayınlayarak efsanevi dinozor koleksiyonunuzu arkadaşlarınızla PAYLAŞIN!

Neler Yeni !

– Yeni Cadılar Bayramı haritamız, etkinliklerimiz ve yaratıklarımızla bir Jurassic savaşına hazır olun! – Müttefiklerinizi yakında ortaya çıkacak YENİ istila patronlarını yenmeye hazırlayın. – Genel oyun optimizasyonları ve hata düzeltmeleri.

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Oyunda sonsuz enerji; – Haritadaki herhangi bir tedarik sandığını alabilirsiniz, açmak için üzerine tıklamanız yeterlidir; – Aptal Bot (Dino avlanırken hareket etmiyor).

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu