Hileli Apk

Jurassic Warfare Dino Battle v1.2.16 [Elmas Hileli] Mod Apk

Jurassic warfare dinozor savaşı sonsuz para Triceratops, Tyrannosaurus, Dilophosaurus, Velociraptors, Oviraptors ve çok daha fazlasını içeren çeşitli dinozorlardan kendi benzersiz ordunuzu oluşturabilirsiniz. Her dinozoru savaşa hazırlamanız gerekiyor: özelliklerini geliştirin, eğitin ve tabii ki besleyin.

50’den fazla dinozor türü ve onlar için 100’den fazla farklı renk arasından seçim yapın ve savaşlar buzullar, dağlar ve hatta orman dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda gerçekleşir. Bu oyun sizi adanın birçok tarih öncesi hayvanla dolu bölgesine götürür ve oradan çıkmak için tüm düşmanları yok etmeniz gerekir. Adını dünyanın en iyi oyuncularının önüne koymaya hazır mısın?

Jurassic Warfare Dino Battle’ın tüm kilidi açıldı kullanıcılarına klasik ama son derece dinamik bir oyun deneyimi sunan bir oyun. Macera oyunları seven biriyseniz bu oyunu kesinlikle kaçırmamalısınız. Bu oyunda oyuncu, şimdiki görevini tamamlamak için dinozorların hala var olduğu geçmişe seyahat edecek.

Dinozorlarla büyüleyici bir hikaye

Hiç dev dinozorların ortaya çıktığı Jurassic World’ün en müreffeh çağında yaşamak istediniz mi? Bu gerçekten sizin benzersiz düşüncelerinizse, Jurassic Warfare Dino Battle Infinite Diamonds kesinlikle hayallerinizi çok hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştüreceğiniz yer olacaktır. Ancak oyunun yaratıcıları, zamanda geriye giden insanlar yerine yeniden canlanan dinozorlar hakkında oyuncularına yepyeni bir hikaye açtı.

savaş için tren

Oyun, yoğun bir şekilde kurgulanmış bir hikaye geliştirerek, oyuncularını hikayenin içine nasıl çekeceğini de biliyor. Ve oyununuza savaşta sertleştirilmiş elit bir dinozor olarak başlıyorsunuz. Dinozorları saldırılardan ve yok olmalarına yol açan diğer birçok olaydan koruyabilecek tek kişi sizsiniz. Acımasız paralı askerlerin, korkunç avcıların ve kötü niyetli bilim adamlarının özel bir türünün hayatta kalmasını ve gelişimini kurtarmak için tüm becerilerinizi ve yeteneklerinizi kullanın.

gerçekten zor dövüş

Dinozorların duygu ve düşüncelerini anlayan ve empati kurabilen bir insansanız, şeytani örgütler bunu böyle görmezler. Hepsinin dinozorları yok etme arzusu var, böylece onları geri getirebilir ve işi kişisel kazanç için yapabilirler. Pek çok farklı numara geliştirerek, bu zavallı hayvanlarla savaşmak, onları korumak ve kurtarmak için tetikte olması gereken kişi sizsiniz.

Keşfet ve güncelle

Ancak en yoğun savaşınızda yalnız olmayacağınızı ve dinozorların da güvenilir takım arkadaşlarınız olacağını düşünmeniz en iyisidir. Kurtarılacak pek çok farklı dinozorla, en zor zamanlarda her an gidişatı değiştirmeye yardımcı olabilirler. Farklı dinozorlarla güçlü ve kalıcı ilişkiler kurun ve önünüzdeki tüm zorlukların üstesinden gelin.

Neler Yeni !

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Bir sürü para ve elmas.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Just Rally 2 v0.91 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

100 GÜN Zombi Hayatta Kalma v3.0.9 [Diamantes Infinitos]

Polis Devriyesi Simülatörü v1.3 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu