Hileli Apk

June’s Journey v2.69.12 [Elmas Hileli] Mod Apk

June’s Journey apk mod sonsuz para yeni bir Gizli Nesne oyunudur, ipuçlarını arayın ve sizi doğrudan gizemin kalbine götürecek güzel yerlerde heyecan verici bulmacaları çözün! Her fırsatta sürprizler, nefes kesen elle çizilmiş sahneler ve ilginç karakterler.

1920’lerin Amerika’sından Paris’e, daha önce hiç görmediğiniz şekilde tarihin tadını çıkarın. 1920’lerin ihtişamının ortasında ilgi çekici gizemleri çözün! içinde Haziran’ın yolculuğu sonsuz enerji Skandal bir aile sırrını ortaya çıkarmak için June Parker’ın sürükleyici dünyasının derinliklerine dalın.

ekran görüntüsü

Yüzlerce güzel ve ilgi çekici bulmacada gizli ipuçlarını ararken zarafet ve romantizm çağına kaçın! Yeni Anılar Etkinliğinde June’un geçmişi hatırlamasına ve özel ödüllerin kilidini açmasına yardımcı olun!

Albümleri tamamlamak için çıkartmaları toplayın ve anılarına ekleyin! 1920’lerin ihtişamının ortasında ilgi çekici gizemleri çözün! Skandal bir aile sırrını ortaya çıkarmak için June Parker’ın sürükleyici dünyasının derinliklerine dalın.

ekran görüntüsü

Yüzlerce güzel ve ilgi çekici bulmacada gizli ipuçlarını ararken zarafet ve romantizm çağına kaçın! Burada suçların işlendiği dünyadaki birçok şehri ziyaret edeceksiniz. Zor bulmacalar, gizli nesneleri arama, ilginç, iyi geliştirilmiş karakterler ve şık grafikler – tüm bunlar her oyuncuya gerçek neşe getirecek.

KESKİN GÖZ DEDEKTÖRLERİ ARANIYOR – Gözlem gücünüzü kullanın ve tüm gizli ipuçlarını bulun
GÜÇLÜ DUYGULAR İÇİN BİRİNCİ SINIF PASAPORTUNUZ – Gizli! Tehlike! Romantik! Her yeni bölüm sizi nereye götürecek?
BÜYÜK BİR DOKUNUŞLA GİZEM – Yüzlerce nefes kesici Gizli Nesne sahnesine göz atarken rahatlayın ve kendi lüks adanızı yaratın
12 MİLYON HAYRAN ŞİMDİDEN BUNU SEVİYOR – Klasik Gizli Nesne oyunu Pearl’s Peril’in yaratıcılarının en son hit oyununu kaçırmayın
HAFTALIK YENİ BÖLÜMLER – En sevdiğiniz TV dizisi gibi: Her yeni bölümün kıvrımlarını ve dönüşlerini sabırsızlıkla bekliyorsunuz ve her hafta yeni bir bölüm var

ekran görüntüsü

NE VAR NE YOK

Yeni etkinlikler; Çeşitli hata düzeltmeleri.

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD BİLGİSİ: Gerçek parayla ücretsiz satın alma;

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu