Hileli Apk

June’s Journey v2.46.3 PARA ve Elmas Hileli İndir

June’s Journey PARA ve Elmas Hileli İndir, skandal bir aile sırrını çözme ve oyunculara birçok sürpriz getirme yolculuğunu konu alan bir macera oyunudur. Bu oyun her şeyi inşa etmek için bir bulmaca öğesi kullanır, ancak oynanışı basittir ve aynı zamanda oyuncu için ilgi çekici bir hikayeye sahiptir. Buna ek olarak, oyuncunun yolculuğu sadece bir ailenin sırlarını çözmekle kalmaz, aynı zamanda Haziran’ın yolculuk elmaslarında yolculuğu sonsuz kılan birçok farklı şeyi de içerir.

Haziran’ın yolculuğu sonsuz enerji

June’s Journey PARA ve Elmas Hileli İndir Oyunun oynanışı basit ve birçok karmaşık şey olmadan olacak, ancak oyuncunun oyunun zorluklarının üstesinden gelmek için iyi gözlem becerilerine sahip olması gerekir. Oyuncu yolculuğu, her biri yeni bir hikaye olacak ve her şeyi birbirine bağlayan önemli ayrıntılarla birçok farklı bölümü kapsayacak. Gizemi çözmenin yanı sıra, oyuncular çeşitli kişiliklere ve stillere sahip birçok özel karakter de bulacaklar.

Bu oyun oyuncuları sayısız farklı yere götürecek, ancak oyuncuların arsada ilerlemek için makul bir seçim yapmaları gerekiyor. Ekranda görünen tüm sorular, oyuncu başarılı bir ipucu bulduğunda tetiklenecek olan arsa ile ilgilidir. İpuçları her zaman tüm zorluklarda gizlenir ve yalnızca bulunduğunda zorluklar tamamlanır. Oyuncunun yolculuğu, 1920’lerden bu yana manzara, çevre, kültür gibi her biri farklı bir tarza sahip birçok yerden geçecek.

Haziran'ın Journey Apk Mod sınırsız para indirin
June’s Journey PARA ve Elmas Hileli İndir
June’s Journey PARA ve Elmas Hileli İndir

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 93MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu