Hileli Apk

Jetpack Joyride v1.61.1 PARA ve Elmas Hileli İndir

Jetpack Joyride PARA ve Elmas Hileli İndir, oyuncuların Barry Beef Strogonoff adlı inanılmaz derecede havalı bir karakter rolünü üstlendiği Halfbrick Studios’tan mükemmel bir arcade oyunudur. Ana karakter bir roketin sahibi olacak ve onunla mümkün olduğunca uçmaya çalışacak. Aynı zamanda, değerli her şeyi toplamaya, bonusları kullanmaya ve dünyayı düzenli olarak çeşitli kötülerden, felaketlerden ve sizden kurtarmaya çalışmak. Başarılı projelerde olduğu gibi, bu oyun uzun zamandır oyundaki iyileştirmeler, eklemeler ve diğer uygulamalardan oluşan bir komplekse dönüştü. Böylece oyuncuların sıkılmak ve dikkatlerini dağıtmak için zamanları olmayacaktır. Yapacak çok iş var.

Jetpack Joyride PARA ve Elmas Hileli İndir, arkasında jetpack bulunan bir karakteri kontrol olmanız gereken yatay bir koşucudur.

Oyunun kahramanı Barry adında bir karakterdir. O özel bir ajandır ve iyi korunan bir alana girmek ve gizli gelişmelere erişmek için önemli bir görev verilmiştir.

Kahramanınız yerde bağımsız olarak hareket edecek. Ekrana tıklarsanız, çanta hemen etkinleştirilir ve havadayız. Bu, bize doğru uçan mermileri savurmanıza, elektrik tesisatlarını atlamanıza ve her türlü engeli atlamanıza izin verecektir. Karmaşık olmayan bir şekilde, etrafta dolaşacaksınız, havayı yere değiştireceksiniz ve bunun tersi de olacak. Oyun sonsuzdur, seviyelerde bölünme yoktur ve ana amaç maksimum mesafeyi aşmaktır.

Tabii ki, hareket anında sadece tuzaklar değil, aynı zamanda güzel amplifikatörlere sahip paralar da bulacaksınız. İkincisi, sinir bozuculuk, hızlanma, madeni paraları çeken bir mıknatıs ve daha fazlasını elde etmenizi sağlar. Oyun basittir, birkaç konum vardır ve her biri oyuna yeni bir şey getirir.

Ayrıca The Sims FreePlay PARA ve Elmas Hileli İndir

jetpack Joyride Apk Mod sınırsız para indirin
jetpack Joyride Apk Mod sınırsız para indirin
jetpack Joyride Apk Mod sınırsız para indirin

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 123 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
UYARI: Mod çalışması için net kapalı oyuna girin

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu