Hileli Apk

Internet Cafe Simulator v1.8 [Elmas Hileli] Mod Apk

İnternet kafe simülatörü sonsuz para mobil platformlarda heyecan verici bir ekonomik simülasyon oyunudur. Oyunda oyuncu bir esnafa dönüşüyor. Mağazanızdaki her şeyi her müşterinin ihtiyaçlarına göre yapılandırma hakkına sahipsiniz. Bu iş modelini daha iyi anlamak için bu oyunu oynayın.

içinde İnternet Kafe Simülatörü Hileli apk Kazandıkları parayı bir daire ve bina kirasını ödemek, yeni, daha güçlü bilgisayarlar satın almak ve kripto para kazanmak için harcıyorlar. Ayrıca çalışma ilerledikçe daha da fazla insanı çekmek için tesisin alanını genişletme fırsatına sahip olacak.

ekran görüntüsü

Daha spesifik olarak oyun, her şeyi çok daha gerçekçi kılmayı vaat eden birinci şahıs bakış açısıyla da geliştiriliyor. Genel olarak, İnternet Cafe Simülatörü özgür ve yaratıcı bir iş yönüne gider, tüm kararları siz verebilirsiniz. İnsan kaynakları yönetimi, gelecekteki iş stratejisi ve çok daha fazlası olabilir.

En basit şeylerle başlayın

Bir işe başlamadan önce, oyuncular ideal bir iş yeri kiralamak için bir bankadan kredi alırlar. Elbette başlangıç ​​değeri oyuncuların rahat bir şekilde satın alması için çok yüksek olmayacaktır. Bu nedenle, her müşterinin ihtiyacını karşılayabilecek bir internet kafeye sahip olmak için akıllıca harcamayı öğrenin. Ayrıca, daha fazla müşteri çekmek için iyi yapılandırılmış oyun bilgisayarları hazırlamayı unutmayın.

Gerçekçi yönetim simülasyonu oyunu

Piyasadaki benzer simülasyon oyunlarıyla karşılaştırıldığında, Internet Cafe Simulator birçok ilginç aktivite ile çok gerçekçi hale geliyor. Oyunda oyuncular herhangi bir yükümlülük altına girmeden işletmeleri için doğru yatırım kararları alabiliyor. Bu oyun, özellikle dükkan sahibi için bir kişinin aynı gün içindeki hemen hemen tüm aktivitelerini simüle eder.

ekran görüntüsü

genişleyen iş

Bir işi büyütmek, herhangi bir işletme için olmazsa olmaz faktörlerden biridir. İnternet Cafe Simülatörü bir istisna değildir. Bu oyun, oyuncuların kazanılan parayı birçok farklı alana yeniden yatırmak için kullanmasını gerektirir. Çoğunlukla modern ekipman, iç tasarım veya iş genişletme. Bu oyunda sizin için birçok karlı hizmet var. Bu nedenle, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için doğru fikirleri bulun.

makul masraflar

Uygun para yönetimi, mağaza sahiplerinin harcama yaparken kendilerini daha rahat hissetmelerine yardımcı olur. Internet Cafe Simulator’da oyuncular zamanlarını ve paralarını birçok farklı şekilde yönetmeyi öğrenirler. Belirtildiği gibi bu oyun sadece internet kafelerden çok farklı iş modelleri sunuyor. Bununla birlikte, kazanılan potansiyelin doğru kullanımı, oynarken hızla iflas etmemenize yardımcı olacaktır.

İnternet Cafe Simülatörü Hack Özellikleri: Hayallerinizi fethetmek için ünlü bir internet kafe açma hayalinizi gerçekleştirin. Bu kafenin sahibi olun ve kendi kafenizin heyecanını yaratın. Kafeyi güzelleştirmek için gittikçe daha fazla yeni nokta keşfedin ve daha fazla insan bilsin. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla kek, meyve ve ilginç atıştırmalıklar satın alın. Tüm ziyaretçileri çekmek için internet kafeyi her yeni temaya göre güncelleyin. Tüm kafe gelir ve gider konularını yönetin ve yakın gelecek için plan yapın.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Oyundaki hata düzeltmeleri.

Android 4.1 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Reklamlar kaldırıldı. – GTU 6 oyunu için bir lisans satın aldıktan sonra çok para.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu