Hileli Apk

Injustice 2 v5.6.0 Apk [Mod Menu / Habilidades Ilimitadas] Mod Apk

Adaletsizlik mod apk sonsuz para 2022 mobil oyun geliştiricileri için mükemmel grafiklere ve standart savaş alanı mekaniğine sahip bir dövüş oyunudur. Oyuncular, DC Comics’in birleşik evreninden karakterler için heyecan verici 3’e 3 savaşlar hazırladı. Süpermen, Harley Quinn, Batman ve daha birçok tanınmış ve daha az bilinen süper kahraman ve düşmanları arenalarda buluşuyor.

Ana hikayede ilerledikçe modların her biri görünecektir. Çok ilginç yapılmış, çok sayıda video, en sevdiğiniz karakterlerle karşılaşmalar ve birinci şahıs anlatımı. Görünüşe göre bir çizgi film izliyorsunuz ve ayrıca bu, yaklaşan savaşın sonucunu etkileyebilir. İlk bölümde olduğu gibi mekanik, dövüş ve fizik aynı yerde kaldı.

    Adaletsizlik 2: Ekran Görüntüsü

Batman’in Süpermen’in diktatör rejimine ve yardakçılarına karşı mücadelesinin hikayesinin ortaya çıkmasını beklemeliyiz. Ancak aniden eski şikayetleri hatırlayan yeni rakiplerin ortaya çıkması da dışlanmadı. Birincisi, kesin olarak bilinen şey, Adaletsizlik Mod Menüsü İlk bölümden farklı olarak, canlı özel efektlerle yeni becerilerle sizi şaşırtabilecek yeni grafikler ve geliştirilmiş karakter animasyonları alacak.

Yenilikçi savaş sistemi

İkincisi, savaş sistemini değiştirme sözü veriyorlar. Kaydırıcılı klasik model, yeni kombolar ve hareketlerle tamamlanıyor (zıplama tekme – yukarı kaydırma, yarım çömelme tekme – aşağı kaydırma). Ek olarak, bir raundu saniyeler içinde tamamlamanıza izin verecek güçlü yeni komboların tanıtılmasıyla dövüş oturumları kısaltılacak.

En sevdiğiniz kahramanlarla savaşın

Bu oyunda herhangi bir kahramanı seçip arenaya giderek DC Comics evreninden herkese karşı savaşmalısınız. Bir görevden diğerine geçin ve dövüşçünüzün ekipmanını yükseltmek için oyun içi para kazanın. Her kahramanın yeteneklerini araştırın, bunları nasıl kullanacağınızı öğrenin ve her seferinde kazanmak için yıkıcı saldırılara karşı koymanın yollarını bulun.

    Adaletsizlik 2: Ekran Görüntüsü

Birkaç tanınmış kahraman ve kötü adam

Üçüncüsü, yeni karakterlerin ortaya çıkmasını beklemeliyiz. Geliştiricilere göre, hem iyilik hem de kötülük tarafında 20 kahraman daha tanıtma planları var. Bunlar arasında: Deadshot, Blue Beetle, Grodd, Atrocitrus ve diğerleri. Dördüncüsü, karakter özelleştirme sistemi iyileştirilecek. Kahramanların dört ana özelliği vardır: Sağlık, Savunma, Hız ve Güç. Ek olarak, becerilerin geliştirilmesinin yanı sıra silahların ve mühimmatın yükseltilmesi önerilmektedir.

3v3 savaş formatı

Her düello, üç kahraman seçtiğiniz ve üç karakterin düşman tarafından üretildiği 3’e 3 formatında yapılır. İlk düşman karakterini yendiğinizde, onun yerine bir sonraki karakter gelir. Dövüş, taraflardan birinin savaşa devam edecek kahramanları bitene kadar devam edecek. Ayrıca sizi şaşırtacak sinematik bir pasajın keyfini çıkarmanızı sağlayacak her kahramanın benzersiz kombinasyonlarını da unutmayın!

Yüksek kaliteli grafikler Çok sayıda kahraman Çok sayıda iyileştirme Ve çok daha fazlası

    Adaletsizlik 2: Ekran Görüntüsü

Neler Yeni !

– Sabit sorun – Yeni etkinlikler eklendi

Android 4.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Tanrı modu (Düşmanlar saldırmaz🇧🇷 – Yüksek hasar; – Sınırsız Beceri (beceri bekleme süresi yok🇧🇷

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18px; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Gerçek Çelik Boks Şampiyonları v51.51.124 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Altos Macera v1.8.4 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Süper Şehir (Süper Kahraman Simülasyonu) v1.23 Apk Modu [Desbloqueado]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu