Hileli Apk

Imposter 3D online horror v9.0.3 [Sem Ataque / Elmas Hileli] Mod Apk

içinde Sonsuz para menüsü ile sahtekar 3D çevrimiçi korku modu Bölgesinde tehlikeli bir canavarın düştüğü eskimiş bir uzay gemisinde kahraman kozmonotlar arasındasınız. Asıl amacınız, korkunç canavar onlara ulaşmadan önce tüm astronotları kurtarmaktır.

Bu zorlu görevi tamamlamak için testi tek başınıza tamamlayabilir veya dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla ve en fazla 5 kişiyle güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Bu oyunun ana özelliği ışıkların kapalı olması, bu nedenle karanlıkta hareket etmeniz ve el fenerinizle yalnızca küçük bir ışıklı alana odaklanmanız gerekiyor.

ekran görüntüsü

Odalardan birine canavarın hareketlerini takip edebileceğiniz özel bir ekran yerleştirilecektir. Yerlerde hareket etmeli ve mümkün olduğunca sessiz davranmalısınız, bir canavarın yaklaşması durumunda, örneğin havalandırma veya başka tenha bir yerde saklanmak için zamana sahip olmak önemlidir.

Yoğun oyun, alacakaranlık atmosferi ve unutulmaz testler sizi bekliyor. En fazla 10 oyuncu, bu oyuncular arasında diğer oyunculara benzeyen bir dolandırıcı vardır. Ama her an bir dolandırıcıya dönüşebilir ve diğer oyuncuları yakalayabilir! Sahtekarın kim olduğunu belirlemek ve onları tahliye etmek için bir anket kullanın. Dikkatli olun ve tüm küçükleri toplayın.

ekran görüntüsü

Uzay İstasyonu 12″ Korkunç bir şey oldu, tüm mürettebat kayıp ama küçükler kaldı! Hepsini kurtarmanız gerekiyor ama istasyonun mürettebatı ve mini astronotların yanı sıra bir de sahtekar var… Ona iyi bakın, o aramızda!

Imposter 3D mod apk’nın oynanışı: Tek oyunculu oyun 10 oyuncuya kadar çok oyunculu oynama yeteneği! Mafya modunda bir sahtekar olun Hem çevrimiçi PvP hem de zombi modlarında bir sahtekar olarak oynayabilirsiniz! Sahtekarı savuşturmak için PvP, PvE ve Zombi modlarında tuzakları kullanın. Tehlike durumunda bir kuyuya saklanabilirsiniz! Skrimmer’ı alt etme yeteneği. Dolandırıcıyı bir el feneri ile kovalayın. Bir el feneriniz var, ürkütücü istasyonda karanlıkta görmenize yardımcı olacak. Kapılar paslı, dikkatlice açın, bir dolandırıcıyı kışkırtabilirsiniz. Imposter 3D Hack Oyun Modları: PvE – Bilgisayar kontrollü sahtekarlara karşı arkadaşlarınızla oynayın. PvE – Space Men vs the Imposters, oyuncular sahtekarlar için oynar. Zombi – İstila Modu, sahtekar tarafından yakalanan herkes aynı zamanda bir sahtekar olacaktır.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sık görülen hıçkırıklar ve oyun çökmeleri düzeltilmelidir.

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

APK MOD İNDİR 1

Modda ne var ? 1: Reklam izlemeden ücretsiz içerik alabilirsiniz.

APK MOD 2’Yİ İNDİRİN

Modda ne var ? 2: Düşman saldırmaz, reklamlar devre dışı bırakılır.
(Yalnızca çevrimdışı mod!!)

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu