Hileli Apk

Idle Streamer Tycoon Tuber game v1.29 [Elmas Hileli] Mod Apk

Idle Streamer Tycoon Tuber Oyunu sonsuz para oyuncunun kendini popüler bir yayıncı gibi hissetmesini sağlayan çizgi film temalı sıradan bir arcade oyunudur. Tabii ki, en basit ekipmanla, küçük bir alanla ve korkunç bir aydınlatmayla başlamanız gerekiyor, ancak zamanla evinizi donatabilecek, pahalı modern ekipman satın alabilecek ve hayranlarınızı memnun edebileceksiniz.

Kazandığınız parayı yayınların kalitesini artırmak ve daha da geniş bir izleyici kitlesine ulaşmak için harcayarak kanalınızı adım adım geliştirmeniz önemlidir. Ayrıca sadece görüntülemelerden değil, bağışlardan da kazanabilirsiniz. Ekipmanınızı yükseltin, stüdyoyu modernize edin ve kurun, en iyi içeriği çekin ve çok daha fazlasını yapın.

ekran görüntüsü

Bağımlılık yaratan oynanış ve oyun dünyasında dünyaca ünlü bir yayıncı olmak için eşsiz bir şansla Boşta Yayıncı Simülatörü Sonsuz Paralar🇧🇷 Para yatırmanız gereken üç ana alan vardır: ekipman (fare, kulaklık, klavye, sandalye, mikrofon vb.), görüntü (kıyafetler, saç modeli ve aksesuarlar) ve ayrıca posterler, konsol oyunları ve anti-stres oyuncakları ve çok daha fazlasını içerir.

Çıtayı yükseltmek, yeni hayranlar çekmek ve konumlar arasında geçiş yapmak için harika bir yoldur. Ailenizin evindeki yatak odasında başlarsanız, kariyerinizin zirvesi, size yatırım yapan insanlara büyük taahhütler veren ve bir dizi profesyonel donanıma sahip sponsorlu bir stüdyo olacaktır. Popülerlik kazanmaya hazır mısınız?

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Sorun giderme

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?:

– Yeni oyun birçok bit ile başlar (Premium oyun para birimi🇧🇷 – Reklam gösterimi kaldırıldı; – Reklam görmeden ücretsiz içerik alabilirsiniz.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu