Hileli Apk

Idle Miner Tycoon hile v3.70.0 PARA ve Elmas Hileli

Idle Miner Tycoon hile PARA ve Elmas Hileli, geliştiricileri orada durmayan ve büyüyen hayran ordusunun zevkine sürekli olarak bu projeyi geliştiren inanılmaz popüler bir “tokat simülatörü”dür. Endüstriyel büyükler olmaya ve mineralleri, değerli metalleri ve gezegenin bağırsaklarından karda satılabilen ve kazanılan parayı iş geliştirme için kullanabilecek her şeyi kazmaya başlamaya davet edilirler. Çalışanları işe alın, becerilerinizi geliştirin, yeni araç şablonları satın alın, ekipmanı yükseltin ve dünyanın dört bir yanında yeni şirket şubeleri açın. Ayrıca, oyun kapalıyken bile astların çalışmaya devam etmesi için işlemi otomatikleştirir.

Idle Miner Tycoon hile PARA ve Elmas Hileli mineralleri ayıklayacak ve onları satacağınız eğlenceli bir zaman katilidir.

Oyun boyunca, kullanıcı altın, kömür, taş, demir ve diğer kaynakları çıkarmak zorunda kalacak. Toplanan fonları satabileceğiz ve onlarla birlikte madenimizi geliştirebileceğiz, ayrıca bu sürecin çıkarılması ve otomasyonu ile ilgili her şeyi de satabileceğiz.

Idle Miner Tycoon hile PARA ve Elmas Hileli Acelesi olmayan ve her şeyi yavaş yapan küçük bir madenciyle başlayacağız. İlk parayı işçiyi pompalamak için harcamak mümkün olacak, bu da sadece hareketinin hızını değil, aynı zamanda çıkarılan cevherlerin hacmini de artıracak. İşçinin kademeli olarak iyileştirilmesi, aletleri değiştirmesine izin verecektir, bıçaklar bir kazma ile değiştirilir ve sırayla jackhammers’a yol verirler.

Ne kadar çok para kazanırsanız, maden gelişimine o kadar fazla yatırım yapabilir, yönetici kiralayabilir ve çalışanları yükseltebilirsiniz. Yöneticilerin her biri, kaynakları çıkarma ve taşıma sürecini önemli ölçüde artırmanıza izin verir, bu da pompalamak için ekrandaki sonsuz dokunuşlardan daha fazla zaman harcamanıza izin verir. Oyun zaman zaman kendini tekrarlar, zamanla para size bir nehir gibi akacaktır, sadece doğru dağıtmak için kalır.

Idle Miner Tycoon hile PARA ve Elmas Hileli Ayrıca Tuscany Villa PARA ve Elmas Hileli İndir in

Idle Miner Tycoon hile PARA ve Elmas Hileli
Idle Miner Tycoon hile PARA ve Elmas Hileli
Idle Miner Tycoon hile PARA ve Elmas Hileli

Android 4 ve üzeri

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu