Hileli Apk

Idle Firefighter Tycoon v1.37.2 [Elmas Hileli] Mod Apk

Idle Firefighter Tycoon apk mod sonsuz para gerçek bir itfaiye istasyonunun yöneticisi olarak hareket edeceğiniz ve şirketinizin iyi bir gelir elde etmesi için tüm detayları ve yönleri kontrol etmeniz gereken, tıklama öğelerine sahip eğlenceli ve ilginç bir arcade simülatörüdür.

En başından beri, eski ekipmana sahip oldukça küçük bir itfaiye istasyonunuz var, ancak geliriniz arttıkça, kazanılan parayı stokları güncellemeye ve bölgeleri genişletmeye, itfaiye araçları ve itfaiyecileri satın almaya ve kalifiye personel işe almaya yatırabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Idle Firefighter Tycoon Yangın Acil Durum Yöneticisi sadece boş zamanınızı ilginç bir şekilde geçirmenize değil, aynı zamanda değerli zaman yönetimi becerileri edinmenize, mantıksal ve stratejik becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olacaktır. Böylece çevrimiçi ve çevrimdışı oynayabilir, itfaiyenizin işini otomatikleştirebilir, akıllıca yatırımlar yapabilir, her ayrıntıyı geliştirebilir ve itfaiyenizi şehirdeki en iyilerden biri yapmak için ekibinizin becerilerini geliştirebilirsiniz.

Şehrin iş akışını otomatikleştiren itfaiyecilerle itfaiyeyi genişletin ve üretkenliği artırın! – Çevrimiçi ve çevrimdışı mod! Bu boş iş adamı simülatörüne mümkün olduğunca çok yatırım yapmak ve kazanmak için yöneticinin iş stratejisini keşfedin – bir grup itfaiyecinin kaptanı olarak çalışın!

ekran görüntüsü

Zengin bir yönetici iş adamı olana kadar bu itfaiye simülatöründe daha fazla kazanın! Bu bir tıkırtı oyunu değil: diğer boşta kalma simülatörleri gibi sonsuz dokunuşlar gerektirmiyor. Bir itfaiye istasyonunu yönetebilir ve bir itfaiyeci kralı olabilir misiniz?

Büyük itfaiye araçlarını kullanmayı seviyor musunuz? Idle Firefighter Tycoon, itfaiye yönetimini kasabaya yardım ederken milyarder yapmakla birleştiren bir simülasyon ve gündelik kurtarma oyunudur.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

HEAT için hazır olun!! Yeni Desert City Etkinliği şimdi hazır! İtfaiye istasyonları kurun, günü kurtarın ve harika ödüller kazanın!

Android 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyun içi mağazada gerçek parayla ücretsiz satın almalar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Snoop Dogg’un Rap İmparatorluğu v1.35 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Dream Hospital v2.2.20 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Cats v205 Apk Modu ile Cat Sim Online Oyun [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu