Hileli Apk

Idle Eleven v1.24.1 [Elmas Hileli] Mod Apk

Idle Eleven apk mod sonsuz para Clicker, ekonomi oyunu ve spor simülatörü gibi birkaç en iyi oyun türünü aynı anda birleştiren bir oyun, bu sayede heyecan verici ve birinci sınıf bir oyun sizi bekliyor. Burada bir menajer olarak hareket edip kendi futbol kulübünüzü kuruyorsunuz ve ardından dünya çapında milyonlarca ücret, şan ve şöhret kazanmak için her şeyin kontrolünü ele alıyorsunuz.

Kulübünüz için oyuncuları bağımsız olarak seçebilecek, her birinin özelliklerini, becerilerini ve yeteneklerini kademeli olarak geliştirebilecek ve sonuç olarak dengeli, uyumlu ve güçlü bir takım kurabileceksiniz. Antrenman yapmak, oyuncular için modaya uygun formalar geliştirmek, iş etkinliklerine ve oyunlara katılmak ve heyecan verici oyunlar kazanmak önemlidir. İşte mükemmel rüya takımını bir araya getirmek ve onları zafere taşımak için adım adım bir kılavuz.

ekran görüntüsü

Futbol menajeri ve tıklama simülatörünün komik ve çok sıra dışı bir karışımı. Sıradan tıklayıcıların aksine, elbette doğrudan oyuna dahil oluyorsunuz. Normal zamanlarda, oyuncu simgelerine dokunursunuz veya her oyuncunun ölçeğinin dolmasını beklersiniz, bu da size nakit kazandırır.

Idle Eleven Sonsuz Paranın Özellikleri:

Gerçek bir futbol simülatörü ile birlikte eğlenceli tıklama mekaniği. Zaman zaman oyunlara katılmanız, yani sahada oynamanız gerekiyor ve oyunun kendisi otomatik olsa da tüm önemli noktalar, örneğin: B. kaleye yapılan şutlar size bağlı.

Pozisyon ve becerilerine göre topa vuracak oyuncuyu hızlı bir şekilde seçmelisiniz. Bundan sonra belirli bir gol atma veya kaybetme şansı vardır ve oyun devam eder. Oyuncularınızın seviyesini yükseltin, becerilerini geliştirin ve daha zengin olun.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Çeşitli hata düzeltmeleri ve optimizasyonlar

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Para harcandıkça azalmaz aksine artar. VİP;

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

İlginizi çekebilir: Proje Makyajı v2.62.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Cafeland v2.3.5 Apk Modu [Dinheiro Infinito]Magic Rampage v5.8.1 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu