Hileli Apk

Idle Bank v1.2.19 [Elmas Hileli] Mod Apk

Idle Bank apk mod sonsuz para küçük bir banka şubesinin kontrolünü ele geçirebileceğiniz ve geliştirmeye başlayabileceğiniz çok ilginç ve basit bir arcade tıklama simülatörüdür. Renkli 3D grafikler, anlaşılır oyun mekanikleri ve kullanışlı kontroller sizler için hazırlandı.

Bankanızı ve oldukça gerçekçi oyununuzu geliştirmek için geniş fırsatların yanı sıra. Idle Bank’ta hayalinizdeki bankayı sıfırdan inşa etmeye başlarsınız. Oyunun başında, kademeli olarak genişletebileceğiniz, yeni çalışanlar kiralayabileceğiniz, daha fazla banka müşterisi alabileceğiniz, kredi verebileceğiniz, ATM’ler ve kasiyerler ve rahat bekleme koltukları yerleştirebileceğiniz çok küçük bir odanız var.

ekran görüntüsü

Kazanılan parayı işinizin gelişimine akıllıca yatırabilirsiniz, ancak çalışanlarınızın parayı şüpheli kişilere dağıtmamasını sağlamak önemlidir, aksi takdirde zarar edersiniz.

Idle Bank mod apk’nın özellikleri: Bir bankayı yönetin Farklı departmanlar Çalışanları işe alın ve yükseltin Bankanızdan para kazanın

Bunlara Güvenlik Departmanı, Kasa Güvenliği, Para Basma Departmanı, Gayrimenkul Değerleme Ofisi, Dosya Değerleme Ofisi, Soyunma Dolabı, Otopark, Güvenlik Departmanı, Staj Odası ve daha fazlası dahildir. Daha fazla para kazanmak için bu bölümleri sürekli yükseltebilirsiniz. Burada bankanızı keyifle yönetebilirsiniz!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

– Verim iyileştirmesi

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda çok para.

OYUN NASIL KURULUR (Önemli okuyun):

1- İndirposta kodu” yukarıda ve ayrıca “SPLIT APK’ları🇧🇷

iki- Oyun uzatmalarla dönüyor .POSTA KODU o zaman gerekli olacak SPLIT APK’ları oyunu yüklemek için;

3- bunu aç SPLIT APK’ları tıkla apk’leri yükle ve arama apk ve tüm kurulum sürecini takip edin;

4- Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu açın ve mutlu olun.

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu