Hileli Apk

Idle Angels v4.27.0.110404 [Elmas Hileli] Mod Apk

Idle Angels apk mod sonsuz para anime karakterleri ve eğlenceli oynanış içeren boşta öğeler içeren canlı bir RPG’dir. Bir grup güçlü ama inanılmaz güzel meleğin kontrolünü elinize alın, ardından onları savaş alanında serbest bırakın ve arkadaşlarına, dünyanın dört bir yanından oyunculara veya güçlü bir yapay zekaya karşı umutsuzca savaşmalarını sağlayın.

Başarılar kazanabilecek ve en iyisi olarak itibar kazanabileceksiniz. Android için Boşta Melekler? Tam otomatik, melekleriniz siz bağlı olmadığınızda bile savaşacak, değerli kaynakları toplayacak ve destansı teçhizata sahip olacak!

ekran görüntüsü

İçinde Idle Angels hileli apk sınırsız para Küçük bir grup meleği, anime karakterlerine benzeyen kızları kontrol etmeliyiz. Her kahramanın, savaş alanında, botlarla, dünyanın dört bir yanından oyuncularla veya arkadaşlarıyla rekabet etmesi gereken belirli bir parametre ve beceri seti vardır.

Oyun, adım adım bir biçimde sunulur; bu, saldırı için bir hedef, onu gerçekleştirecek bir karakter ve birkaç düzine beceriden birini seçmeniz gerektiği anlamına gelir. Düşman yenildiğinde bir ödül alacaksınız, mevcut kadro seviyesini yükseltebilir ve yeni bir yere gidebilirsiniz.

ekran görüntüsü

Geliştiriciler, en popüler mobil türler, sıra tabanlı stratejiler ve tıklayıcılardan oluşan bir simbiyoz oluşturdu. Buna ek olarak, oyun rahatlama özelliğine sahiptir, bu da gün içinde birkaç boş dakika geçirmeyi harika bir seçenek haline getirir.

Savaşlar arasında, savaşlarda elde edilen kaynakları dağıtmalı, ekipman edinmeli, beceriler öğrenmeli ve gelecekte zaferler elde etmenizi sağlayacak tamamen yeni stratejiler bulmalısınız.

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni öğeler eklendi, hata düzeltmeleri.

Android 4.4 veya üstü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Reklam izlemeden ücretsiz içerik alabilirsiniz.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu