Hileli Apk

Ice Scream 7 Friends Lis v1.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Ice Scream 7 Friends Lis mod apk Ice Scream serisinin son oyunudur. Diğer sürümlerden öne çıkmasını sağlayan yeni eklenen özellikler eklendi. Ice Scream 5’i beğendiyseniz, bu son sürümün aklınızı başınızdan alacağından emin olabilirsiniz!

Ice Scream 7’nin tümü kilidi açılmış, daha büyük hedefe odaklanmanızı kaybetmeden birden fazla bulmacayı çözmenize izin veren daha gelişmiş oyun fiziği özelliklerine sahiptir. Bu şekilde, muhtemelen arkadaşlarınızı daha hızlı bulacağınız için daha ödüllendirici bir deneyim yaşayacaksınız. Ayrıca oyun hız için optimize edilmiştir.

Ekran görüntüsü resmi 1

Eşsiz karakter değişim sistemi

Bu oyunu daha ilginç kılan ise yeni eklenen karakter değiştirme sistemi. Bu özellik, ekrana sadece birkaç dokunuşla iki karakter – Jay ve Charlie – arasında geçiş yapmanızı sağlar. Böylece farklı yollar keşfedebilir ve yeni bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. En iyi yanı, sıfırdan başlamak zorunda olmamanızdır; Oyun ilerlemenizi otomatik olarak kaydeder.

Ice Scream 7’nin benzersiz özellikleri nelerdir?

Ice Scream 7 Friends Li’nin mod menüsü, oyunu eğlenceli ve heyecanlı kılan çeşitli özelliklere sahiptir. Bunlar şunları içerir: Fabrikada 3D olarak gezinmek eğlencelidir. HD kalitesinde grafikler, oyunun ayrıntılarının ve güzelliğinin keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlar.

Daha da heyecan verici olan şey, bilgisayarlara, mobilyalara ve diğer birçok nesneye erişiminizin olması. Bu nesneler sadece gerçekçi ipuçları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda oyuna heyecan ve merak katar.

Ekran görüntüsü resmi 2

Çözülecek çok sayıda bulmaca

Oyunda çözümü yaratıcılığınıza bağlı olan birçok farklı bulmaca var. Asla sıkıcı olmaz çünkü her zaman çözülecek yeni bulmacalar vardır! Seviyeleri ne kadar ilerletirseniz, o kadar zorlaşırlar. Ice Scream 7’de yeni bir grup karakterle tanışacaksınız – Charlie ve arkadaşları. Herkes bir an önce Rod fabrikasından ayrılmak istiyor! Her seviyede bulunan özel anahtarlar ile zincirlerini açarak onlara yardım etmelisiniz.

Yararlı ipuçları sistemi

Her seviyeyi tamamladığınızda faydalı ipuçlarının kilidi açılır. Bir sonraki bulmacayı fazla çaba harcamadan çözmenize izin veriyorlar. İpuçları ayrıca farklı seviyelerde bulunur, böylece nerede takıldığınıza bağlı olarak onlara erişebilirsiniz. Bu nedenle, yeni başlayanlar için oyunda ilerlemek daha hızlı ve daha kolaydır.

Ekran görüntüsü resmi 3

Neler Yeni !

Ice Scream hikayesinde yeni bir bölüm başladı! -Lis olarak oynayın ve laboratuvardan kaçmak ve arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelmek için Mike ile birlikte çalışın. -Charlie ile destandaki klasik mekanları ziyaret edin. – Yeni mini oyunların ve bulmacaların üstesinden gelin. -Rod’un geçmişinden yeni ayrıntılar keşfedin. Umarız beğenirsin. Oynadığın için teşekkürler!

Android 5.0 veya üstünü gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

MOD MENÜSÜ:

– Reklamların devre dışı bırakılması; – Reklam izlemeden ücretsiz içerik alabilirsiniz; – Sonsuz cephane ve tuzaklar.

oyun mağazası bağlantısı

.accordion { arka plan rengi: #2A2A2A; Renk: #FFF; imleç: işaretçi; Dolgu: 18 piksel; Genişlik: %100; kenarlık: 1 piksel katı #363636; metin hizalaması: sol; Anahat: yok; Yazı tipi boyutu: 15 piksel; Geçiş: 0,4 sn; } .active, .accordion:hover { arka plan rengi: #303030; } .accordion: after { içerik: ‘02B’; Renk: #777; yazı tipi ağırlığı: kalın; sağa gelin; sol kenar boşluğu: 5 piksel; } .aktif:sonra { içerik: “2212”; } .panel { dolgu: 0 18 piksel; arka plan rengi: beyaz; maksimum yükseklik: 0; gizli taşma; geçiş: maksimum yükseklik 0,2 saniyelik çıkış; } SSS: Facebook veya Google Play’de nasıl oturum açarım?

Facebook’a nasıl giriş yapılır:

1- Facebook APP’yi kaldırın (bir tarayıcı ile oturum açmak için).

2- Şimdi oyunu (MOD) açın ve Facebook ile giriş yapın.

UYARI: Tüm oyunlarda çalışmayabilir!

Bir Google hesabıyla oturum açmak için:

Ne yazık ki, modlanmış oyunlar bir Goooge hesabıyla oturum açmıyor!

Android’de APK + OBB nasıl kurulur?

APK + OBB’yi Adım Adım Kurun::

1- APK ve OBB’yi indirin.

2- APK’yi yükleyin, OBB .ZIP veya .RAR olarak sıkıştırılmış olarak gelir.

3- Bir dosya yöneticisi kullanın, yoksa ES Dosya Gezgini’ni indirin (BURADAN).

4- OBB’yi arayın, üzerine tıklayın, dosyada oyun klasörünü bulacaksınız.

5- Klasörü çıkartın ve Android/OBB’ye taşıyın.

UYARI: Bu prosedür yalnızca oyunda indirilebilir APK ve OBB varsa gereklidir!

Oyun ilerlemesini kaybetmeden nasıl güncellerim?

İlerlemeyi kaybetmeden yenileyin:

1- Oyunun yeni sürümünü indirin.

2- Eski sürümü kaldırmadan yeni sürümü kurun.

NOT: Sitemizden her iki versiyonun da (eski ve yeni) indirilmiş olması gerekmektedir.

“Uygulama yüklenmedi” hatası.

Bu genellikle orijinal sürüme zaten sahip olduğunuzda veya başka bir web sitesinden indirilen sürüm cihazınıza yüklendiğinde gerçekleşir. Sorunu çözmek için uygulamayı veya oyunu kaldırın ve ardından modu veya yeni güncellemeyi yükleyin.

Beğenebilirsin:

Restoran Yenileme v3.2.20 Apk Modu [Vidas Infinitas]

Wonder Merge v1.4.15 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

Family Zoo The Story v2.3.6 Apk Modu [Dinheiro Infinito]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu