Hileli Apk

Hustle Castle v1.53.0 PARA ve Elmas Hileli İndir

Hustle Castle PARA ve Elmas Hileli İndir‘yi şimdi indirin ve sonsuza kadar bir süper mod’a sahip olun. Hustle Castle: Fantasy Kingdom mod apk uygun fiyatlara özel ürünler sunan Ambulante Marketer ile tanışın. Yeni yaz sandığı benzersiz silah ve zırh setleri ve yeni bir maskot ile birlikte geliyor! Gücünüzü ve servetinizi artırmak için fırsatı değerlendirin. Bir kraliyet ortaçağ kalesinin ustası ve efendisi olun! Yeni konuları kabul edin, onlara ödevler verin, eğitin ve kadın ve erkeklerinizi koruyun! Kale hustle kale mod apk mediafıreinşa ve geliştirme tarafından rakiplerinize ve fizik yasalarına meydan!

İHustle Castle PARA ve Elmas Hileli İndir güncellendi

Hustle Castle: Fantasy Kingdom, strateji ve RPG’yi birleştiren bir oyundur. Oyuncu kalenin kontrolünü ele alacak ve dış düşmanların saldırılarıyla savaşacak. Tarihte, kale yakın zamanda şeytani bir Lord tarafından saldırıya uğradı. Eşyalarını yerle bir etti ve prensesi kaçırdı. Şimdi kahramanın onu iade etmesi, düşmanı yenmesi ve Hustle kalesi MOD Apk inewkhushi’dekiyerleşiminin büyüklüğünü geri yüklemesi gerekir.

Oyun projesi Fallout Shelter’ı andırıyor. İlk yerleşimcilerden bazıları kışlaya taşınmalı ve kuvvetlerinin orklarla yüzleşmesi gerekiyor. Savaşlar sırasında, kullanıcı değerli eşyaları olan altın sandıklar alacak. Ayrıca yeni sakinleri de ağırlıyor. Faaliyetlerinizi çıkarılan temel kaynaklara dağıtmak için gereken becerilere bağlı olarak – elma ve altın paralar. Şehrin koşuşturmaca kalesi mod apk’nin (sınırsız para) gelişimine katkıda bulunacaklar.

Ayrıca Grim Soul: Dark Fantasy Survival PARA ve Elmas Hileli İndir

Hustle Kalesi mod apk
Hustle Kalesi mod apk
Hustle Kalesi mod apk

Android 4 ve üzeri
İnternet : Gerekli
Boyut : 138 MB

APK 1 ÖZELLİKLERİ:
Para Hileli Mod
Altın Hileli Mod
PARA ve Elmas Hileli İndir

APK 2 ÖZELLİKLERİ:
Reklamlar devre dışı bırakıldı
Kilitler açık mod

APK’yı yükleyin ve oyunun tadını çıkarın, iyi eğlenceler!

Hile güncel değil mi? Bize bildirmek için bir yorum bırakın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu