Hileli Apk

Hustle Castle Fantasy Kingdom v1.61.1 [Mod Menu / Elmas Hileli] Mod Apk

Hustle Castle Fantasy Kingdom Hileli mod apk sonsuz para 2022 strateji ve rol yapma karışımıdır. İçinde oyuncu kalenin kontrolünü ele geçirmeli ve dış düşmanların saldırılarına karşı savaşmalıdır. Kalenin tarihinde, yakın zamanda şeytani bir lord saldırısı gerçekleştirildi. Araziyi dümdüz etti ve prensesi kaçırdı.

Şimdi ana karakter onu geri vermeli, düşmanı yenmeli ve yerleşim yerini eski ihtişamına kavuşturmalıdır. Hustle Castle h sonsuz elmas İyi bir oyun bileşenine ek olarak, mükemmel grafiklere sahiptir. Kahramanlar iyi çizilmiş ve kalenin detaylandırması en üst düzeyde yapılmış. Bütün bunlar, türün hayran projesine dikkat çekecek.

ekran görüntüsü

Oyun bir tür karışımıdır. Her şeyden önce bu bir RPG oyunudur, ancak dünya haritasında yeni nesneler yakalama, kendi kalenizi geliştirme ve çok daha fazlasını yapma becerisine sahiptir.

Oyun, kullanıcılara kampanya hikayesinin ve çok oyunculu modun keyfini çıkarma imkanı sunuyor. İlk durumda, yüzlerce görevden geçebilir ve orklar, iskeletler, ejderhalar, ölümsüzler ve diğer kötü ruhlarla savaşabilirsiniz.

    Hustle Castle: Castle Life ekran görüntüsü

Her savaştan galip çıkmak için fiziksel güç kullanmalı, ak büyüye başvurmalı ve her zaman ölçülü hesaplamalar yapmalısınız. Aynı zamanda yeni tesisler inşa ederek kalenizi genişletebilirsiniz. Çok oyunculu modda, düşmanlarınızın – sevmediğiniz herhangi bir gerçek oyuncunun kalelerini yok edebilirsiniz.

Hustle Castle özellikleri: PvP modu. Dünyanın her yerinden oyuncularla istikrarlı çok oyunculu! 100’den fazla görev için tek oyunculu kampanya. Kral için sorunlarla dolu: komuta etmeli ve kazanmalısın.

Neler Yeni !

Genel olarak yeni olaylar ve iyileştirmeler.

Android 4.1 veya sonraki sürümünü gerektirir.

APK MOD İNDİR 1

Modda ne var ?: Savaş sırasında savaş hızını artırmak için bir düğme eklendi (öğreticiden sonra görünür, gönderinin son resmine bakın🇧🇷

APK MOD 2’Yİ İNDİRİN

MOD MENÜSÜ: Tanrı modu (aktivasyon üzerine ölümsüz olursunuz🇧🇷
Savaş ödülünü almazsanız, dövüşçü eğitim odasına gidin ve dövüşçünüzü eğitin!

oyun mağazası bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu