Hileli Apk

Hungry Shark World v4.9.0 [Elmas Hileli] Mod Apk

Hungry Shark World apk mod sonsuz para Farklı görevleri tamamlayın ve aç köpekbalığı olarak oynayın. Her şeyden önce, hareket eden her şeyi yiyerek hayatlarını takip etmeniz gerekir. Köpekbalığı ile sürekli acıkırlar ve çok yemeleri, her şeyi, küçük balıkları, daha büyük balıkları ve hatta diğer köpekbalıklarını yemeleri gerekir.

Hungry Shark World’ü İndirin Sonsuz Para Hack Ücretsiz Android ve IOS için Güncellendi!

Aniden sudan hiçbir şeyden habersiz pelikanlar çıkar ve hiçbir şey yemezler. Ve küçük insanlar suda çaresizce kıvranırlar, bu yüzden bu genellikle en popüler atıştırmalıklardan biridir. Muhteşem deniz canlıları, pitoresk manzaralar ve diğer nesnelerle dolu devasa alanları keşfedin. Farklı köpekbalıklarının kendi özellikleri vardır.

ekran görüntüsü

Ayrıca bir tür oyun içi para birimi olan huzurlu altın yaratıkları da yiyebilirsiniz. Kazanılan paralar, onlar için diğer köpekbalıklarının ve aksesuarların kilidini açmak için harcanabilir. Bu su altı avcılarının toplam 7 türü vardır.

İki gözünüzü birden kapatamazsınız çünkü oyunda başka avcılar var – diğer köpekbalıkları, katil balinalar, şişman bir köpekbalığını yemeyi umursamayan dev kalamar, yani siz. Denizin altında hazineler de bulabilirsiniz.

ekran görüntüsü

Görsel bileşen oyunun gücüdür. Geliştiriciler, flora ve faunanın çok gerçekçi bilgisayar modelleriyle dolu üç boyutlu bir sualtı dünyasında çalışmak için çok çaba sarf ettiler. Yüksek düzeyde ayrıntı, doğal renk üretimi, akıcı animasyon ve mükemmel optimizasyon, önemli ek avantajlardır.

Kontrol, köpekbalığının su alanındaki hareketlerinin yanı sıra ekrana dokunarak tetiklenen hızlanma olasılığını kontrol etmek için sanal bir joystick aracılığıyla yapılır. Ücretsiz indirin Sonsuz para ile Hacked Hungry Shark World Android için!

ekran görüntüsü

Neler Yeni !

Yeni etkinlikler, genel olarak iyileştirmeler.

Android 5.0 veya üzeri gerektirir.

İndirme Bağlantısı 1 (Elmas Hilesi) İndir

Modda ne var ?: Oyunda sonsuz para ve elmaslar.

Playstore bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu